Tematy urodzin

ikona

 

POD PIRACKĄ BANDERĄ
Odbędziemy trening sprawności pirackich i rozegramy morską bitwę.

 

RYCERZE I KSIĘŻNICZKI
Przygotujemy błyszczące korony dla następców tronu i rozegramy turniej rycerski.

DINOZAURY

Zrekonstruujemy wygląd pradawnych gadów i uratujemy jajo ostatniego dinozaura.

WRÓŻKI I CZARODZIEJE
Wykorzystamy działanie magicznych różdżek i przygotujemy miksturę wiecznego szczęścia.

STAR WARS I RYCERZE JEDI
Uczestnicy imprezy dowiedzą się, czy drzemie w nich moc, i wezmą udział w treningu Jedi.

W KRAINIE LODU 
Wywołamy zadymkę śnieżną w środku lata, namalujemy lodowy zamek i wykorzystamy swoją moc spełniania życzeń.

PIPPI W WILLI ŚMIESZNOTCE
Nauczymy się podrzucać naleśniki tak wysoko jak Pippi i zagramy w „nie dotykać podłogi”.

POKAZ MODY
Zaprojektujmy stroje na zamówienie gwiazd i zaprezentujemy się na wybiegu.

MUMIE, PIRAMIDY, EGIPT
Odczytamy egipskie hieroglify i zabandażujemy się nawzajem wzorem starożytnych mumii.

HARRY POTTER W HOGWARCIE
Weź udział w lekcjach eliksirów i obrony przed czarną magią, zdaj egzamin z zaklęć, przejdź kurs opieki nad magicznymi stworzeniami.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI
Sporządzimy portret pamięciowy złodzieja, wspólnie odnajdziemy zaginiony przedmiot, poćwiczymy spryt i spostrzegawczość – wszystko w ramach szkolenia na detektywa.

PO DRUGIEJ STRONIE SZAFY – URODZINY W NARNI
Rozegramy bitwę z armią Białej Czarownicy, namalujemy portrety Aslana i urządzimy wyścig sań.

PIŁKA, BRAMKA, GOL!
Weźmiemy udział w treningu piłkarskim z przymrużeniem oka, zaprojektujemy koszulki dla swojej drużyny i przećwiczymy głośne kibicowanie.

W HOTELU TRANSYLWANIA
Zatańczymy taniec zombie, urządzimy wyścigi wilkołaków i pokaz wampirzej mody.

URODZINY Z GRAMI RPG
Weź udział w przygodzie w fantastycznym świecie, zamieszkałym przez trolle, elfy i krasnoludy albo w futurystycznych realiach postapo.

DUCHY I WAMPIRY
Wykonamy „mrożące krew w żyłach” charakteryzacje, odegramy scenki z horroru i zagramy w wampiryczną mafię.

TWÓRZ I BURZ
Wypróbujemy nowe sposoby na kreatywną destrukcję w stylu Keri Smith, autorki „Zniszcz ten dziennik”, chlapiąc, strzelając, mażąc poza liniami. Urządzimy licytację powstałych dzieł sztuki.

TROPEM HOBBITA
Przeżyjemy przygodę z kompanią Thorina, wyzwolimy się z niewoli pająków w Mrocznej Puszczy, pokonamy w bitwie gobliny.

 

Rodzinne urodziny dla maluchów 2-4 lata

Rodzinom z dziećmi od 2 do 4 lat proponujemy specjalnie dla nich przygotowaną kameralną imprezę. Zapraszamy grupę maluchów, które ukończyły 2 lata (do ok. 10 dzieci) wraz z rodzicami/opiekunami, których prosimy o pozostanie w sali urodzinowej i aktywny udział w zabawie.  W ramach dwugodzinnego przyjęcia proponujemy dwa półgodzinne warsztaty tematyczne, prowadzone przez naszych animatorów. Mogą to być warsztaty plastyczne, sportowe, muzyczno-ruchowe. Można także, zamiast jednego z warsztatów, zamówić występ tresowanego psa – atrakcja ta wymaga dodatkowej dopłaty, zgodnie z cenami podanymi w cenniku. Możliwe jest także uzgodnienie z nami motywu przewodniego zabaw, typu: „na zamku królewskim” czy „zabawy z Barbapapami”, po indywidualnej konsultacji z animatorami. Przed wyborem tego typu urodzin prosimy o kontakt – musimy się upewnić, że animatorzy doświadczeni w pracy z maluchami są dostępni w wybranym terminie.

Urodziny z grami RPG dla dzieci 8-12 lat

Pod przewodnictwem Mistrza Gry dzieci zanurzą się w pełen niebezpieczeństw świat elfów, trolli i krasnoludów, aby zdobywać nowe umiejętności i skarby. Na początek wybiorą rasę bohatera, w którego się wcielą, potem przygotują sobie jego atrybuty. Gromada spotka się w karczmie, w której przeprowadzi konkursy zręcznościowe. Potem zaś wspólnie będzie bronić wioski przed mantikorą (powyższa przygoda jest oczywiście tylko przykładowa). Do zabawy nie jest potrzebna wiedza o grach fabularnych ani wcześniejsze doświadczenie, wymagana jest natomiast duża wyobraźnia, odwaga i umiejętność współpracy w zespole. Przed wyborem tego motywu urodzin prosimy o kontakt – musimy się upewnić, że Mistrz Gry jest dostępny w wybranym terminie.

Dla młodzieży powyżej 13 lat proponujemy wynajem sali i swobodną zabawę pod okiem opiekuna. Do dyspozycji gości jest sprzęt muzyczny, karaoke do wyświetlania z rzutnika, kula dyskotekowa, reflektor zmieniający kolory i stroje do przebierania. Godziny zabawy do uzgodnienia.

WYNAJEM SALI

Można u nas także wyłącznie wynająć jedną z sal urodzinowych i skorzystać z kawiarni dla rodziców, bez naszych animacji albo z udziałem animatorów zewnętrznych firm. Na życzenie prześlemy ich ofertę oraz cennik, pomożemy nawiązać kontakt.  Można u nas także zamówić urodziny z animatorami Badeta prowadzone poza księgarnią, w wynajętej sali.