Atrakcje dodatkowe

ikona

ATRAKCIE DODATKOWE

Jeżeli pragną Państwo wzbogacić urodziny swojego dziecka o dodatkowe atrakcje, polecamy szczególnie kilka naszych specjalności.

cof

ZABAWA Z PSEM

Dzieciom, które kochają zwierzaki, a nie mają z nimi stałego kontaktu, proponujemy niezwykłą atrakcję – półgodzinne psie szaleństwo. Gościem urodzin będzie Lily, pies rasy samoyed, specjalnie szkolony do zabaw z dziećmi. Pod okiem przewodniczki każdy z uczestników będzie miał okazję przywitać się z psem i wykona razem z nim wybraną komendę. Właścicielka zdradzi, jak skupić na sobie uwagę psa i sprawić, by słuchał poleceń. Opowie także, jak zachować się, gdy zbliża się do nas nieznany nam pies. Będzie również możliwość zapoznania się z zaskakującymi elementami opieki nad psem lub sprawdzenia, czy Lily ma rzeczywiście dobry węch – ukryjemy przed nią smakołyki, które będzie musiała znaleźć. Cena atrakcji: 250 zł, dostępność – do potwierdzenia.

 piniaty

wypelnienia-do-piniaty

PINIATY TEMATYCZNE

Proponujemy piniaty tematyczne w wielu kształtach i z różnymi wypełnieniami. Piniata to kolorowy, kartonowy gadżet wypełniony słodyczami lub zabawkami i konfetti, do rozbicia specjalną pałką i podziału niespodzianek pomiędzy gości urodzinowych.
CENNIK PRZYKŁADOWYCH PINIAT
• 60 zł: m.in. cukierek, Gwiazda Śmierci z Gwiezdnych Wojen, Angry Bird, bomba TNT
• 80 zł: np. Creeper, pudełko z prezentem, pająk
• 180 zł: np. skrzynia skarbów, jednorożec
WYPEŁNIENIA
• po 20 zł:
– cukierki
– imprezowe wypełnienie (zawiera balony, serpentyny i konfetti)
• po 60 zł: prezenty pakowane w oddzielnych kapsułkach i konfetti z serpentynami, dla grupy do 20 osób, do wyboru:
– jajka z dinozaurami do wyhodowania
– zabawki ninja
– piłeczki kauczukowe
– biżuteria (naszyjniki i pierścionki)

 Fluo_1

FLUOURODZINY

Fluourodziny to świetne urozmaicenie imprezy dla dzieci i młodzieży. Proponujemy taneczną zabawę z niezwykłymi efektami fluorescencyjnymi. Animatorzy zrobią, na życzenie każdego z uczestników, barwne wzory na twarzy lub ramionach wykonane specjalnymi farbami, które w świetle lamp będą kolorowo świecić. Każdy gość urodzinowy otrzyma odblaskowe bransoletki. Zachęcamy również uczestników do przyjścia w odblaskowych strojach (najlepiej białych), które będą odbijały światło w ciemności. Specjalne reflektory, lśniące napisy okolicznościowe na podłodze i kolorowe, zmywalne „tatuaże” święcące w ciemności stworzą niesamowitą atmosferę, która ośmieli do szalonej zabawy. Atrakcja dostępna dla dzieci od 5 lat w sali klubowej Badeta Wilanów w godzinach popołudniowych (po zmroku, od godz. 17). Koszt to 150 zł za półgodzinną zabawę.

 zamykanie-w-bance

ZAMYKANIE W BAŃCE MYDLANEJ

Ok. półgodzinna zabawa z bańkami mydlanymi to atrakcja nie tylko dla najmłodszych. Proponujemy niezwykłe widowisko w postaci ogromnych baniek, tworzonych pod okiem naszego animatora. Główną atrakcją pokazu będzie zamykanie każdego uczestnika w bańce mydlanej i możliwość oglądania świata przez pryzmat ich tęczowych ścianek.

Koszt atrakcji to 150 zł.

 prezentry

PREZENTY DLA GOŚCI URODZINOWYCH

Jeżeli chcą Państwo obdarować swoich gości urodzinowych drobnym upominkiem, proponujemy przygotowanie dostosowanych do wieku prezentów literackich, z 15% rabatem.
Dla dzieci 3-5 lat: książki z serii Kicia Kocia, cena: 6 zł (cena regularna – 6,90 zł);
4-6 lat: książki z serii Mądra Mysz lub Żubr Pompik, cena: 6,50 zł (cena regularna – 7,90 zł)
5-7 lat: książki z serii Czytam sobie poziom 1 i 2, cena: 11 zł (cena regularna – 13 zł)
7-9 lat: książki z serii Biuro detektywistyczne numer 2, cena: 18,50 zł (cena regularna – 22,90 zł)
Drobny upominek w formie pocztówki z bohaterami literackimi, bez podziału wiekowego, cena: 2,50 zł (cena regularna – 3 zł)
Minimalna liczba upominków w zamówieniu: 10 egzemplarzy tego samego rodzaju. Prosimy o poinformowanie nas o chęci skorzystania z tej dodatkowej usługi na tydzień przed planowanym przyjęciem urodzinowym.

zwierzaki

BALONOWY RAJ

Balonowy pies, żyrafa, samolot, miecz albo kwiatek, a nawet ośmiornica mogą być doskonałym prezentem dla zaproszonych gości bądź świetnym urozmaiceniem animacji urodzinowej. Uczestnicy przyjęcia wybierają kolory i ulubione kształty, a nasi animatorzy w kilka chwil wyczarują z balonów fantazyjne stworzenia i przedmioty.

Cena atrakcji – 50 zł, jej dostępność należy wcześniej potwierdzić.

 MYDlarskie

WARSZTATY MYDLARSKIE

Na półgodzinnych warsztatach mydlarskich dzieci zrobią po jednym pachnącym, kolorowym mydełku, które na koniec zapakujemy w folię. Do wyboru są trzy warsztaty tematyczne: prowansalskie – mydełka z lawendą, pomarańczowe – mydełka z pomarańczą i goździkami, różane – mydełka z płatkami róży.

Ceny: grupa do 10. osób – 180 zł; grupa do 15. osób – 200 zł; grupa do 20. osób – 250 zł.

 malowanie

FOTORELACJA URODZINOWA

Oferujemy Państwu usługi profesjonalnego fotografa, który uwieczni niezapomniane chwile na urodzinach Państwa dziecka. Fotograf będzie obecny na przyjęciu i w sposób niezakłócający zabawy udokumentuje przebieg urodzin, w tym najważniejsze momenty: witanie gości, dmuchanie świeczek na torcie, zabawy i konkursy. Wszystkie zdjęcia zostaną poddane profesjonalnej obróbce, tak by całość tworzyła spójny zestaw około 50 ujęć. Fotorelacja zostanie zapisana na płycie, którą będą Państwo mogli odebrać w księgarni w kilka dni po urodzinach. Zachęcamy do przejrzenia zdjęć wykonanych przez Mariusza Kubiaka zamieszczonych na stronie www.mariuszkubiak.com.pl

Koszt atrakcji dodatkowej to 200 PLN. Dostępność fotografa potwierdzamy na życzenie.

 magik

POKAZ SZTUCZEK ILUZJONISTYCZNYCH

Pokaz sztuczek magicznych to nowatorskie połączenie magii i komedii. Pojawią się sztuczki ze znikającą chustką, magiczną, lewitującą kulą, sznurkiem co końce gubi, chustką, która z podartej nagle staje się całą, oraz piłeczkami nie do policzenia. To tylko nieliczne z atrakcji, jakie czekają na małych i dużych miłośników prawdziwej iluzji. W programie nie zabraknie oczywiście żonglerki, oraz poczucia humoru, któremu nie oprze się nawet największy smutas. Magik zawsze potrzebuje asystentów i wciąga dzieci w magiczne sztuczki, dzięki czemu impreza będzie niezapomniana.

Czas trwania pokazu: około 40 min. Cena pokazu: 500 zł.