Ruszamy w Tatry

19 czerwca 2021 r. zorganizowaliśmy spotkanie wokół książki „Tatry. Przewodnik dla dużych i małych”, opublikowanej przez Wydawnictwo Literackie. Naszymi gośćmi byli autorzy książki: w księgarni pan Paweł Skawiński, wieloletni dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego, taternik, ratownik GOPR, zaś online połączyła się z nami Barbara Gawryluk, znakomita pisarka i tłumaczka książek dla dzieci. Porozmawialiśmy o planowaniu tatrzańskich wypraw, bezpieczeństwie w górach, szacunku do przyrody, niebezpieczeństwach oraz faunie i florze Tatr. Podczas warsztatów stworzyliśmy trójwymiarowe górskie pejzaże.

TU można obejrzeć filmową relację z naszego wydarzenia.

tatry-i

Zajęcia w ramach projektu „Książka z ekspertem” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

 

logo-mkidnczas-dzieci

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi