Urodziny w Badecie

Znów zapraszamy dzieciaki na wspólne urodziny tematyczne w Badecie. W formie gier terenowych, a także w salach zajęciowych.

 

URODZINOWA GRA TERENOWA
terenowe-uro-iZnów organizujemy kameralne i bezpieczne imprezy urodzinowe na świeżym powietrzu. Proponujemy Państwu kilka wariantów gier w terenie, w okolicach księgarni.
Do wyboru są 3 tematy:

WYZWANIE DLA DETEKTYWÓW
Podczas gry terenowej wytężymy wszystkie zmysły, poszukując śladów pozostawionych przez szajkę złodziei złotych monet. Będziemy zbierać odciski palców, rozwiązywać szyfry, przesłuchiwać podejrzanych i świetnie się bawić poszukując tajnych, złodziejskich kryjówek.

MAGICZNE PODCHODY
Zaprosimy dzieci na wycieczkę śladami czarodzieja, który ukrył tajne zaklęcia i składniki mikstury Felix Felicis, zwanej płynnym szczęściem. Jeśli uda nam się rozszyfrować na nią przepis, sporządzimy eliksir gwarantujący dobrą zabawę.

TROPICIELE HORRORÓW
Podczas mrożącego krew w żyłach spaceru odnajdziemy zadania  i listy od hrabiego Draculi, Białej Damy, wilkołaków, czarownic i innych niebezpiecznych potworów. Doprowadzą nas one do skarbu kapitana Sinobrodego.
ORGANIZACJA:
Bawimy się z niewielkimi grupami dzieci od 6 lat, od 10 do maksymalnie do 25 osób. W zależności od liczby dzieci zabawę prowadzi 2 lub 3 doświadczonych animatorów. Podzielimy się na mniejsze zespoły i osobno rozwiążemy w nich zagadki, będziemy tropić ślady, uciekać lub poszukiwać uczestników z innej grupy.  Impreza trwa 2 godziny.
CENY:
Koszt imprezy dla grupy do 10 osób: 600 zł + 15 zł za każde dodatkowe dziecko. Zapewniamy wszelkie materiały do zabawy.
REZERWACJA:
Aby zarezerwować termin, należy wpłacić 200 zł zadatku. Dostępne terminy: piątki od godz. 17, soboty i niedziele – do ustalenia. Informacje: urodziny@badet.pl, tel. 22 499-37-17.
BEZPIECZEŃSTWO:
Przestrzegamy zasad reżimu sanitarnego, pracujemy zgodnie z obecnymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi