Lekcja literacka w księgarni

Zapraszamy grupy przedszkolne i klasy szkolne na lekcje literackie do księgarni dziecięcej, na wybrane przez Państwa tematy.
czytuW trakcie 45-minutowych zajęć dzieci dowiedzą się, co to jest księgarnia, jak działa, czym się różni od biblioteki czy supermarketu z książkami na półkach. Uczestnicy zajęć  posłuchają fragmentów wybranej lektury, wezmą udział w quizie dotyczącym tematu zajęć, wykonają pracę plastyczną – a wszystko to po to, żeby zarazić się pasją czytelniczą!

Zapraszamy klasy szkolne i grupy przedszkolne na kolejne zajęcia! Są darmowe – pod warunkiem dokonania przez dzieci grupowych zakupów książek o wartości 200 zł (w przypadku przedszkolaków – zdecydowanie przez  opiekuna dzieci, który powinien wcześniej zebrać od dzieci pieniądze od rodziców).  Przygotowujemy zawsze większy zapas tytułów, którym lekcja jest poświęcona oraz atrakcyjny rabat, zwykle 10%. Jeśli rodzice nie przekażą dzieciom drobnej kwoty na zakupy książkowe po spotkaniu, prosimy o wniesienie opłaty za przeprowadzenie lekcji w wysokości 100 zł za grupę.

Można także zamówić u nas drobny poczęstunek  (np. babeczki tematyczne z wizerunkami bohaterów książek) i napoje dla grup dzieci w naszej kawiarni.
Informacje, rezerwacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

PROPOZYCJE TEMATÓW ZAJĘĆ

  • dla malców ok. 2-3 lata: „Kicia Kocia czyta!” Lekcja prezentująca bestsellerową serię autorstwa Anity Głowińskiej
  • dla dzieci 4-6 lat: „Wyprawa do puszczy z Żubrem Pompikiem” Lekcja na motywach znakomitej serii Tomasza Samojlika „Żubr Pompik. Wyprawy”.
  • dla szkolniaków 7-9 lat: „Tajemnica księgarni” Lekcja na motywach przygód kryminalnych opisanych w serii Martina Widmarka „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”.

dsc07299

Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu wizyty z kilkudniowym wyprzedzeniem. Zajęcia organizujemy w dni powszednie w godz. 10-15.
Zapisy i informacje: kluboksięgarnia Badet, ul. Lentza 35a, Wilanów, tel. 22 499-37-17, badet@badet.pl lub poprzez formularz poniżej.

lekcja-w-ksiegarni_1 lekcja-w-ksiegarni_2 lekcja-w-ksiegarni_3

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi