Kalendarium zajęć

plan zajęć dla dzieci w Badecie

 

 28.06-31.08 – LATO Z BADETEM 2021
Zapraszamy dzieci do udziału w twórczych i radosnych zajęciach Lata z Badetem 2021. Oderwiemy się na moment od rzeczywistości. Przeniesiemy do krain rodem z literatury i filmów fantastycznych. Odwiedzimy Narnię, Śródziemie i Baśniobór. Wpadniemy na lekcje do szkoły magii, poznamy gatunki smoków i poszukamy śladów ostatnich jednorożców. Będziemy się bawić, tworzyć prace plastyczne, odbywać piesze wycieczki, organizować gry terenowe i zabawy na świeżym powietrzu, a – gdy będzie taka możliwość – również wyjścia do muzeów. Postaramy się nie patrzeć w ekrany telefonów, odpocząć od technologii, być tu i teraz oraz cieszyć się własnym towarzystwem. Zajęcia dla dzieci od 6 do 11 lat.
OPŁATY:
Każdy tydzień zajęć w godz. 9-16, w cenie pełne wyżywienie i wszelkie atrakcje (drugie śniadanie, napoje oraz obiad): 700 zł. Opieka świetlicowa w godzinach 16-18: w cenie 25 zł za godzinę.
Cena za 2-dniowy turnus na koniec sierpnia: 280 zł. Jednorazowe wejście na 1 dzień: 150 zł, w miarę dostępnych miejsc.
ZAPISY: Aby zapisać dziecko na dany turnus, trzeba wykupić wstęp – linki podajemy w tabeli. Informacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17. Liczba miejsc ograniczona do 12 os. w grupie. Przestrzegamy zaleceń epidemijnych.
TURNUSY I LINKI DO BILETÓW:

Lipiec sierpień
28.06-2.07 2.08-15.08 PRZERWA
5.07-9.07 16.08-20.08
12.07-16.07 23.08-28.08
19.07-23.07 30.08-31.08
26.07-30.07

 

ZAJĘCIA CYKLICZNE

PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ – URODZINY TEMATYCZNE

W dni powszednie popołudniami i przez całe weekendy organizujemy w Badecie nietypowe przyjęcia urodzinowe, pełne zabaw inspirowanych książkami czy filmami. Teraz – miniurodziny, w kameralnych grupach. Polecamy nowe tematy: urodziny sensoryczne dla malców 2-4 lata, ze świnką Peppą albo strażackie! Szczegóły, rezerwacje terminów: urodziny@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

 

PONIEDZIAŁKI, ŚRODY, PIĄTKI – KLUB MALUCHA
Ostatnie przed wakacyjną przerwą zajęcia – 25.06, potem zapraszamy we wrześniu.
Co poniedziałek, środę i piątek w godz. 10-12 zapraszamy na zajęcia dla dzieci od ok. 2 do 4 lat. Jak zwykle będzie sporo zabaw plastycznych, sensorycznych i wspólne śpiewanie, choć zrezygnujemy z kontaktowych zabaw i trzymania się za ręce. Podczas Klubu Malucha przygotowujemy malców do przedszkola, uczymy samodzielności, zabaw w grupie, zasad współżycia z rówieśnikami. Czytamy książeczki, malujemy, wyklejamy, śpiewamy, gimnastykujemy się i bawimy. WSTĘP: pierwsze wejście: l 20 zł, jednorazowe wejście: 40 zł, karnet na 4 wejścia: 130 zł. Przestrzegamy zaleceń epidemijnych, grupy są  kameralne, zapewniamy środki do dezynfekcji rąk. Dorosłych opiekunów prosimy o noszenie maseczek podczas zajęć. Maksymalnie 1 dorosły opiekun na 1 dziecko może wejść do sali, prosimy o niezabieranie na zajęcia młodszych rodzeństw z ich opiekunkami, ani żadnych innych dodatkowych osób – z uwagi na limity miejsc.

PONIEDZIAŁKI – WARSZTATY MINECRAFTOWE
W wakacje zajęcia zawieszone
grupa młodsza, 6-9 lat
Co poniedziałek w godz. 17-18.30 zapraszamy na warsztaty komputerowe z Minecraftem. Na zajęciach, w ramach gry w Minecrafta pojawią się elementy programowania, które wprowadzą dzieci w podstawy kodowania. Zaprogramujemy przy tym robota mogącego wykonywać różne zadania. Zagramy w minecraftowe misje z wplecionymi zagadnieniami z matematyki, przez chemię, biologię, fizykę, aż po astronomię i nowoczesną informatykę.
grupa starsza, 9-12 lat
Co poniedziałek w godz. 18.30-20 zapraszamy na naukę podstaw programowania w przyjemny i przyjazny dla dzieci sposób. Uczestnicy przy użyciu robota programistycznego będą wykonywać zadania w świecie Minecrafta, rozwijając umiejętność kodowania graficznego. Rozwiążą zagadki logiczne i wezmą udział w różnych konkurencjach programistycznych. Każda lekcja będzie osadzona w innej tematyce, związanej z programowaniem.
Zapewniamy komputery.  Karnet na zajęcia 60 x liczba poniedziałków w miesiącu. Ograniczona liczba miejsc w grupach.

WTORKI – GORDONKI DLA DZIECI 0-3 LATA
W wakacje zajęcia zawieszone
Co wtorek o godz. 11
zapraszamy na zajęcia gordonkowe w Badecie. Są to zabawy muzyczno-rytmiczne dla dzieci 0-3 lata. Podczas Gordonek śpiewamy, wykorzystujemy najprostsze melodie i rytmiczanki. Pojawiają się też proste instrumenty perkusyjne i kolorowe akcesoria. Zajęcia prowadzi Agata Przygócka, muzyczka, wokalistka i pedagożka z wieloletnim doświadczeniem, wokalistka i aktorka musicalowa, pedagog dziecięcy. Zdobywała swoje doświadczenia między innymi na deskach Teatru muzycznego w Gdyni, w musicalu „Metro”, czy w największych tytułach musicalowych teatru Roma. Od dziesięciu lat zajmuje się edukacją muzyczną dzieci, młodzieży i dorosłych. Absolwentka warszawskiego wydziału piosenki i jazzu, doświadczona instruktorka zajęć gordonowskich, wokalnych, gry na pierwszych instrumentach, a także zajęć z ruchu scenicznego i aktorstwa. Wstęp: 35 zł jednorazowo, 120 zł – w karnecie na 4 kolejne zajęcia. Aby przesunąć wykupione w karnecie wejście na kolejne zajęcia prosimy o kontakt najpóźniej dzień wcześniej, do godz. 16. Zajęcia dla dzieci od kilku miesięcy do ok. 3 lat. Zachowujemy wszelkie zasady bezpieczeństwa, grupy są bardzo kameralne, zapewniamy środki do dezynfekcji rąk. Rodzice noszą maseczki, prosimy o maksymalnie 1 dorosłą osobę towarzyszącą dziecku.
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU – ANGIELSKI DLA DZIECI
W wakacje zajęcia zawieszone
W Badecie odbywają się przez cały tydzień, od rana do wieczora, kursy Szkoły Języka Angielskiego Hello World. Oferta obejmuje: angielski dla malucha 2-4 lata, kursy dla przedszkolaków (dzieci 5-6 lat), kursy dla 7-latków, kursy dla dzieci w wieku szkolnym, 8-14 lat, kursy przygotowujące do egzaminów (8-klasisty, matura). Zapisy: +48 609 264 627, biuro@helloworld.edu.pl

ZAPISY I INFORMACJE:
kluboksięgarnia Badet, ul. Lentza 35a, Wilanów, tel. 22 499-37-17, badet@badet.pl, www.BADET.pl.

ZWROTY BILETÓW
W przypadku karnetów: jeśli będą Państwo planować nieobecność dziecka, trzeba nas powiadomić na co najmniej jeden dzień przed zajęciami – przekładamy wówczas opłatę na kolejne zajęcia.  W przypadku nieobecności dziecka na zajęciach weekendowych bilety zakupione w przedsprzedaży można wyjątkowo zwrócić (i uzyskać zwrot wpłaty) najpóźniej do piątku poprzedzającego weekendowe zajęcia, do godz. 16. W dni powszednie – na dzień wcześniej, do godz. 16. Więcej informacji: tel. 22 499-37-17.

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi