Sale urodzinowe

ikona

Sala klubowa

Sala klubowa w Badecie Wilanów ma ok. 50 m2 powierzchni. Od niedawna w nowej kolorystyce, soczystych odcieniach pomarańczu, złota i czerwieni. jej głównym elementem dekoracyjnym są namalowane na ścianach złote sylwetki zwierząt. Wybraliśmy mieszkańców polskich lasów: sarny, jelenia, kunę, rysia, wilki i liski. A nad drzwiami wejściowymi znajduje się uchwycona w locie sowa. Sala klubowa jest wyposażona w dyskotekową kulę, podświetlaną przez specjalny wielobarwny reflektor, więc urodziny w stylu disco wypadają tu znakomicie. W tej sali można z łatwością zorganizować urodziny z warsztatem tanecznym. Ogromne lustra powodują, że w niczym nie ustępuje ona profesjonalnym parkietom do nauki tańca.
Wszystkie sale urodzinowe w Badetach są wyposażone w sprzęt muzyczny i projektory, a w sali klubowej dodatkowo zamontowany jest duży ekran do wyświetlania slajdów.

Sala zielona

sala zielona_1
Sala zielona w Badecie Wilanów, o powierzchni ok. 35 m2 przeznaczona jest dla młodszych dzieci i mniejszych grup (do 11 os.). Wiedzie do niej wijąca się na podłodze kolorowa ścieżka. Główną ozdobą sali są duże plakaty przedstawiające zwierzęta dżungli. Zawieszone na suficie tiulowe pompony i oraz ciepłe światło z cotton ball wprowadzają przytulny nastrój. Słoneczna, jasna sala wyposażona jest w szafę z lustrzanymi drzwiami, za którymi kryją się farby, kredki i całe mnóstwo brokatu – niezbędnik każdego małego artysty.

Sala ursynowska


Sala urodzinowa w księgarni Badet Ursynów ma ok. 50 m2. Wyposażona jest w osobną łazienkę, klimatyzację, rzutnik multimedialny, kulę dyskotekową, kolorowy reflektor oraz lampy UV do imprez w stylu fluo. Od sali księgarnianej oddziela ją przeszklona ściana, dzięki czemu młodsze dzieci mogą czuć się na imprezie bezpiecznie, mając w zasięgu wzroku rodziców. Szklane okno można również przesłonić kotarą, co sprawdza się w przypadku imprez urodzinowych dla starszych dzieci. Sala jest jasna i przestronna, doskonała do szalonej zabawy nawet dla dużych grup (do 25 os).