Atrakcje dodatkowe

ikona

Atrakcje dodatkowe

Jeżeli pragną Państwo wzbogacić urodziny swojego dziecka o dodatkowe atrakcje, polecamy szczególnie kilka naszych specjalności.

cof

NOWOŚĆ! ZABAWA Z PSEM

Dzieciom, które kochają zwierzaki, a nie mają z nimi stałego kontaktu, proponujemy niezwykłą atrakcję – półgodzinne psie szaleństwo. Gościem urodzin będzie Lily, pies rasy samoyed, specjalnie szkolony do zabaw z dziećmi. Pod okiem przewodniczki każdy z uczestników będzie miał okazję przywitać się z psem i wykona razem z nim wybraną komendę. Właścicielka zdradzi, jak skupić na sobie uwagę psa i sprawić, by słuchał poleceń. Opowie także, jak zachować się, gdy zbliża się do nas nieznany nam pies. Będzie również możliwość zapoznania się z zaskakującymi elementami opieki nad psem lub sprawdzenia, czy Lily ma rzeczywiście dobry węch – ukryjemy przed nią smakołyki, które będzie musiała znaleźć. Cena atrakcji: 250 zł, dostępność – do potwierdzenia.

dahl-uro-1

CZEKOLADOWE URODZINY Z BFG I WILLYM WONKĄ

Spotkamy się z BFG, Charliem z Fabryki czekolady oraz niezwykłą Matyldą. Będziemy z nimi biesiadować na uczcie, której nie powstydziłby się sam Willy Wonka. Zaserwujemy bąbliżadę z brąbelkami lub pepsikawkę, łobgórce i czekoladowe przysmaki ze słynnej fabryki. Zaaranżujemy scenografię do tematycznej sesji fotograficznej z wielką postacią BFG (zachęcamy rodziców do zabrania aparatów fotograficznych). Chętni przymierzą wielkie uszy i stopy, żeby poczuć się jak prawdziwy gigant. W scenografii nie zabraknie też wyrazistej i mało sympatycznej dyrektorki ze szkoły Matyldy, pani Pałki, z którą postaramy się zmierzyć. Przeniesiemy się do krainy czekolady, gdzie będziemy poszukiwać złotych biletów i robić kakaowe ludziki, zasadzimy też słodki ogród z żelków i poszukamy skarbów w czekoladowym błocie. Koszt pakietu zawierającego także stylowy poczęstunek, aranżację tematycznej sesji zdjęciowej w strojach z dekoracjami to dopłata 200 zł dla grupy do 15 os lub 250 dla grupy do 20 os, dla dzieci od 5 lat.

Halloween Fancy Dress

UCZTA W HOGWARCIE

Zapraszamy na urodziny z Harrym Potterem i inauguracyjną hogwartową ucztą. Każdy z uczestników w swojej tiarze będzie miał możliwość zrobienia zdjęcia na tle herbów czterech domów w towarzystwie
ulubionego magicznego zwierzęcia: sowy, szczura, kota albo ropuchy (zachęcamy rodziców do zabrania aparatów fotograficznych). Na uczcie nie zabraknie fasolek wszystkich smaków, czekoladowych żab a popijać będziemy napój przypominający piwo kremowe. Uczestnicy dostaną na pamiątkę imienny list zapraszający do Szkoły Magii i Czarodziejstwa podpisany przez profesora Dumbledore’a. Koszt takiego pakietu, zawierającego stylowy poczęstunek oraz aranżację tematycznej sesji zdjęciowej w strojach z dekoracjami to dopłata 200 zł dla grupy do 15 os lub 250 zł dla grupy do 20 os, dla dzieci od 6 lat.

15-01_5

URODZINY Z GRĄ W MINECRAFTA

To dodatkowa atrakcja urodzinowa w postaci godzinnych warsztatów komputerowych z Minecraftem. Dzieci zagrają sieciowo na specjalnie dla nich przygotowanych mapach, na laptopach, pod okiem doświadczonego animatora. Sprzęt komputerowy jest zapewniony przez organizatora. Do wyboru są 3 tematy:

  • Star Wars – w dobrze znanym środowisku Gwiezdnych Wojen wyruszymy na misje transportowe i budowlane. Zwiedzimy też przeróżne światy znane z gwiezdnej sagi, wcielimy się w Jedi i będziemy walczyć z ciemną stroną mocy;
  • Misja na Kepler – zbudujemy rakiety i polecimy założyć bazę na nowo odkrytej, pełnej niespodzianek planecie. Spełnienie marzeń dla tych, którzy fantazjują o podbiciu kosmosu;
  • Osada – zorganizujemy wspólnie małe miasteczko i będziemy je zaopatrywać w niezbędne towary oraz rozbudowywać. Architekci z umiłowaniem do porządkowania przestrzeni z pewnością odnajdą się w tym temacie.

W tego typu zabawie może wziąć udział grupa do 16 dzieci. Cena: 500 zł, dostępność – do potwierdzenia, ale raczej od godz. 17 w soboty lub niedziele.

 piniatywypelnienia-do-piniaty

PINIATY TEMATYCZNE

Proponujemy piniaty tematyczne w wielu kształtach i z różnymi wypełnieniami. Piniata to kolorowy, kartonowy gadżet wypełniony słodyczami lub zabawkami i konfetti, do rozbicia specjalną pałką i podziału niespodzianek pomiędzy gości urodzinowych.
CENNIK PRZYKŁADOWYCH PINIAT
• 60 zł: m.in. cukierek, Gwiazda Śmierci z Gwiezdnych Wojen, Angry Bird, bomba TNT
• 80 zł: np. Creeper, pudełko z prezentem, pająk
• 180 zł: np. skrzynia skarbów, jednorożec
WYPEŁNIENIA
• po 20 zł:
– cukierki
– imprezowe wypełnienie (zawiera balony, serpentyny i konfetti)
• po 60 zł: prezenty pakowane w oddzielnych kapsułkach i konfetti z serpentynami, dla grupy do 20 osób, do wyboru:
– jajka z dinozaurami do wyhodowania
– zabawki ninja
– piłeczki kauczukowe
– biżuteria (naszyjniki i pierścionki)

Fluo_1

FLUOURODZINY

Fluourodziny to świetne urozmaicenie imprezy dla dzieci i młodzieży. Proponujemy taneczną zabawę z niezwykłymi efektami fluorescencyjnymi. Animatorzy zrobią, na życzenie każdego z uczestników, barwne wzory na twarzy lub ramionach wykonane specjalnymi farbami, które w świetle lamp będą kolorowo świecić. Każdy gość urodzinowy otrzyma odblaskowe bransoletki. Zachęcamy również uczestników do przyjścia w odblaskowych strojach (najlepiej białych), które będą odbijały światło w ciemności. Specjalne reflektory, lśniące napisy okolicznościowe na podłodze i kolorowe, zmywalne „tatuaże” święcące w ciemności stworzą niesamowitą atmosferę, która ośmieli do szalonej zabawy. Atrakcja dostępna dla dzieci od 5 lat w sali klubowej Badeta Wilanów w godzinach popołudniowych (po zmroku, od godz. 17). Koszt to 150 zł za półgodzinną zabawę.

zamykanie-w-bance

ZAMYKANIE W BAŃCE MYDLANEJ

Ok. półgodzinna zabawa z bańkami mydlanymi to atrakcja nie tylko dla najmłodszych. Proponujemy niezwykłe widowisko w postaci ogromnych baniek, tworzonych pod okiem naszego animatora. Główną atrakcją pokazu będzie zamykanie każdego uczestnika w bańce mydlanej i możliwość oglądania świata przez pryzmat ich tęczowych ścianek.

Koszt atrakcji to 150 zł.

prezentry

PREZENTY DLA GOŚCI URODZINOWYCH

Jeżeli chcą Państwo obdarować swoich gości urodzinowych drobnym upominkiem, proponujemy przygotowanie dostosowanych do wieku prezentów literackich, z 15% rabatem.
Dla dzieci 3-5 lat: książki z serii Kicia Kocia, cena: 6 zł (cena regularna – 6,90 zł);
4-6 lat: książki z serii Mądra Mysz lub Żubr Pompik, cena: 6,50 zł (cena regularna – 7,90 zł)
5-7 lat: książki z serii Czytam sobie poziom 1 i 2, cena: 11 zł (cena regularna – 13 zł)
7-9 lat: książki z serii Biuro detektywistyczne numer 2, cena: 15 zł (cena regularna – 19 zł)
Drobny upominek w formie pocztówki z bohaterami literackimi, bez podziału wiekowego, cena: 2,50 zł (cena regularna – 3 zł)
Minimalna liczba upominków w zamówieniu: 10 egzemplarzy tego samego rodzaju. Prosimy o poinformowanie nas o chęci skorzystania z tej dodatkowej usługi na tydzień przed planowanym przyjęciem urodzinowym.

MALOWANIE twarzy

MALOWANIE TWARZY

Wzbogacamy naszą ofertę o kolejną atrakcję – malowanie twarzy. Teraz podczas urodzin Państwa pociechy i ich goście mogą zamienić się w dzikie zwierzaki, superbohaterów czy też księżniczki. Możemy dostosować charakteryzację do tematu urodzin lub pozwolić na zupełną swobodę w wyborze dzieciom. Dzięki tej propozycji urodziny będą niezapomnianym i bardzo kolorowym wydarzeniem. Używamy bezpiecznych, atestowanych farb.

Koszt atrakcji za grupę do 10 os. to 200 zł, do 20 os. – 250 zł, powyżej 20 os. – 300 zł.

MYDlarskie

WARSZTATY MYDLARSKIE

Na półgodzinnych warsztatach mydlarskich dzieci zrobią po jednym pachnącym, kolorowym mydełku, które na koniec zapakujemy w folię. Do wyboru są trzy warsztaty tematyczne: prowansalskie – mydełka z lawendą, pomarańczowe – mydełka z pomarańczą i goździkami, różane – mydełka z płatkami róży.

Ceny: grupa do 10. osób – 180 zł; grupa do 15. osób – 200 zł; grupa do 20. osób – 250 zł.

ekspertmenty

WARSZTATY EKSPERYMENTALNE

Warsztaty eksperymentalne  łączą wspaniałą zabawę z fascynującym światem nauk ścisłych. Zainspirują dzieci do rozwijania wiedzy, pobudzą wyobraźnię i ciekawość świata. Wspólnie z młodymi naukowcami wykonamy oryginalne eksperymenty, które pozostaną na długo w pamięci dzieci: np. pastę dla słonia, jajkożerną butelkę, wstrząśnięty błękit. Przygotujemy chemiczny przekładaniec i nietypowy szaszłyk. Zakres tematyczny warsztatów ustalany jest z animatorem przed urodzinami. Proponujemy np. „Laboratorium zmysłów” (eksperymenty, które pozwolą lepiej zrozumieć, jak działają nasze zmysły),  „Tajemnicę pożarów z Lassem i Mają” (rozwiążemy zagadkę m.in. niepalącego się banknotu i samozapłonu),  „Sekrety Narnii” (razem uwolnimy magiczny świat od wiecznej zimy), „W laboratorium u Pana Kleksa” (zrobimy niewidoczny atrament sympatyczny i weźmiemy udział w lekcji kleksografii).

Koszt 45-minutowego pokazu to 300 zł – dla grupy 10-osobowej, 350 zł – grupa do 20 osób i 400 zł – powyżej 20 osób. Warsztaty dla dzieci od 6 lat. Dostępność animatora prowadzącego warsztaty w wybranym terminie – do potwierdzenia.

zwierzaki

BALONOWY RAJ

Balonowy pies, żyrafa, samolot, miecz albo kwiatek, a nawet ośmiornica mogą być doskonałym prezentem dla zaproszonych gości bądź świetnym urozmaiceniem animacji urodzinowej. Uczestnicy przyjęcia wybierają kolory i ulubione kształty, a nasi animatorzy w kilka chwil wyczarują z balonów fantazyjne stworzenia i przedmioty.

Cena atrakcji – 50 zł, jej dostępność należy wcześniej potwierdzić.

malowanie

FOTORELACJA URODZINOWA

Oferujemy Państwu usługi profesjonalnego fotografa, który uwieczni niezapomniane chwile na urodzinach Państwa dziecka. Fotograf będzie obecny na przyjęciu i w sposób niezakłócający zabawy udokumentuje przebieg urodzin, w tym najważniejsze momenty: witanie gości, dmuchanie świeczek na torcie, zabawy i konkursy. Wszystkie zdjęcia zostaną poddane profesjonalnej obróbce, tak by całość tworzyła spójny zestaw około 50 ujęć. Fotorelacja zostanie zapisana na płycie, którą będą Państwo mogli odebrać w księgarni w kilka dni po urodzinach. Zachęcamy do przejrzenia zdjęć wykonanych przez Mariusza Kubiaka zamieszczonych na stronie www.mariuszkubiak.com.pl

Koszt atrakcji dodatkowej to 200 PLN. Dostępność fotografa potwierdzamy na życzenie.

magik

POKAZ SZTUCZEK ILUZJONISTYCZNYCH

Pokaz sztuczek magicznych to nowatorskie połączenie magii i komedii. Pojawią się sztuczki ze znikającą chustką, magiczną, lewitującą kulą, sznurkiem co końce gubi, chustką, która z podartej nagle staje się całą, oraz piłeczkami nie do policzenia. To tylko nieliczne z atrakcji, jakie czekają na małych i dużych miłośników prawdziwej iluzji. W programie nie zabraknie oczywiście żonglerki, oraz poczucia humoru, któremu nie oprze się nawet największy smutas. Magik zawsze potrzebuje asystentów i wciąga dzieci w magiczne sztuczki, dzięki czemu impreza będzie niezapomniana.

Czas trwania pokazu: około 40 min. Cena pokazu: 500 zł.

 

 

URODZINY Z ANIMATORAMI BADETA POZA KSIĘGARNIĄ

Z naszą pomocą mogą Państwo zorganizować urodziny także w wynajętych przez Państwa salach (szkolnych, świetlicach itp.). Animatorzy księgarni Badet poprowadzą 2-godzinną imprezę urodzinową na dowolny, wybrany temat. Zachęcamy do skorzystania z oferty i zapoznania się z nowymi, atrakcyjnymi cenami. Urodziny organizowane poza księgarnią kosztują niezależnie od dnia tygodnia:
grupa do 15 os. – 500 PLN
grupa do 20 os. – 600 PL
grupa do 25 os. – 700 PLN
Zapewniamy materiały wykorzystywane podczas zabaw. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 22 499 37 17.