Atrakcje dodatkowe

ikona

Atrakcje dodatkowe

Jeżeli pragną Państwo wzbogacić urodziny swojego dziecka o dodatkowe atrakcje, polecamy szczególnie kilka naszych specjalności.


dahl-uro-1

CZEKOLADOWE URODZINY Z BFG I WILLYM WONKĄ

Spotkamy się z BFG, Charliem z Fabryki czekolady oraz niezwykłą Matyldą. Będziemy z nimi biesiadować na uczcie, której nie powstydziłby się sam Willy Wonka. Zaserwujemy bąbliżadę z brąbelkami lub pepsikawkę, łobgórce i czekoladowe przysmaki ze słynnej fabryki. Zaaranżujemy scenografię do tematycznej sesji fotograficznej z wielką postacią BFG (zachęcamy rodziców do zabrania aparatów fotograficznych). Chętni przymierzą wielkie uszy i stopy, żeby poczuć się jak prawdziwy gigant. W scenografii nie zabraknie też wyrazistej i mało sympatycznej dyrektorki ze szkoły Matyldy, pani Pałki, z którą postaramy się zmierzyć. Przeniesiemy się do krainy czekolady, gdzie będziemy poszukiwać złotych biletów i robić kakaowe ludziki, zasadzimy też słodki ogród z żelków i poszukamy skarbów w czekoladowym błocie. Koszt pakietu zawierającego także stylowy poczęstunek, aranżację tematycznej sesji zdjęciowej w strojach z dekoracjami to dopłata 200 zł do ceny imprezy zgodnej z cennikiem urodzinowym. Zabawa dla grupy do maks. 15 osób, od 5 lat.

herbatka-u-kapelusznika

HERBATKA U KRÓLOWEJ ANGIELSKIEJ/ PODWIECZOREK Z KAPELUSZNIKIEM I ALICJĄ

Urodziny przy królewskim stole nie mogą odbyć się bez klasycznej herbatki w prawdziwych filiżankach i brytyjskiego podwieczorku. Przejdziemy test dobrych manier, nauczymy się odpowiednio nakrywać do
stołu, założymy eleganckie lub szalone kapelusze. Stworzymy autoportrety, które mogłyby zawisnąć w pałacu królowej Anglii. Będzie też okazja do rozegrania klasycznego turnieju w krykieta. A na koniec urządzimy bardzo elegancki bal w starym stylu. Będzie okazja do zrobienia stylizowanej na retro sesji zdjęciowej gości urodzinowych, w kapeluszach, rękawiczkach, przy herbatce (zachęcamy rodziców do zabrania aparatów fotograficznych). Koszt takiej imprezy, w tym stylowego poczęstunku oraz aranżacji tematycznej sesji zdjęciowej w strojach z dekoracjami to dopłata 200 zł do ceny imprezy zgodnie z cennikiem urodzinowym. Zabawa dla grupy do maks. 15 osób, od 7 lat.

Halloween Fancy Dress

UCZTA W HOGWARCIE

Zapraszamy na urodziny z Harrym Potterem i inauguracyjną hogwartową ucztą. Każdy z uczestników w swojej tiarze będzie miał możliwość zrobienia zdjęcia na tle herbów czterech domów w towarzystwie
ulubionego magicznego zwierzęcia: sowy, szczura, kota albo ropuchy (zachęcamy rodziców do zabrania aparatów fotograficznych). Na uczcie nie zabraknie fasolek wszystkich smaków, czekoladowych żab a popijać będziemy napój przypominający piwo kremowe. Uczestnicy dostaną na pamiątkę imienny list zapraszający do Szkoły Magii i Czarodziejstwa podpisany przez profesora Dumbledore’a. Koszt takiego pakietu, zawierającego stylowy poczęstunek oraz aranżację tematycznej sesji zdjęciowej w strojach z dekoracjami to dopłata 200 zł do ceny imprezy zgodnie z cennikiem urodzinowym. Zabawa dla grupy do maks. 15 osób, od 6 lat.

15-01_5

URODZINY Z GRĄ W MINECRAFTA

To dodatkowa atrakcja urodzinowa w postaci godzinnych warsztatów komputerowych z Minecraftem. Dzieci zagrają sieciowo na specjalnie dla nich przygotowanych mapach, na laptopach, pod okiem doświadczonego animatora. Sprzęt komputerowy jest zapewniony przez organizatora. Do wyboru są 3 tematy:

  • Star Wars – w dobrze znanym środowisku Gwiezdnych Wojen wyruszymy na misje transportowe i budowlane. Zwiedzimy też przeróżne światy znane z gwiezdnej sagi, wcielimy się w Jedi i będziemy walczyć z ciemną stroną mocy;
  • Misja na Kepler – zbudujemy rakiety i polecimy założyć bazę na nowo odkrytej, pełnej niespodzianek planecie. Spełnienie marzeń dla tych, którzy fantazjują o podbiciu kosmosu;
  • Osada – zorganizujemy wspólnie małe miasteczko i będziemy je zaopatrywać w niezbędne towary oraz rozbudowywać. Architekci z umiłowaniem do porządkowania przestrzeni z pewnością odnajdą się w tym temacie.

W tego typu zabawie może wziąć udział grupa do 16 dzieci. Cena: 500 zł, dostępność – do potwierdzenia, ale raczej od godz. 17 w soboty lub niedziele.

 badecine-piniaty

NOWOŚĆ! PINIATY TEMATYCZNE

W ramach dodatkowych atrakcji urodzinowych w Badecie można u nas zamówić piniatę w sześciu wariantach:

  • wielobarwny „cukierek”
  • Gwiazda Śmierci rodem z Gwiezdnych Wojen
  • bomba TNT z Minecrafta
  • minecraftowy Creeper
  • Angry Bird we własnej osobie
  • pudełko z prezentem.

Piniata, czyli kolorowy, kartonowy gadżet wypełniony cukierkami, do rozbicia specjalną pałką i podziału smakołyków między gości urodzinowych kosztuje u nas 80 zł.

Fluo_1

FLUOURODZINY

Fluourodziny to świetne urozmaicenie imprezy dla dzieci i młodzieży. Proponujemy taneczną zabawę z niezwykłymi efektami fluorescencyjnymi. Animatorzy zrobią, na życzenie każdego z uczestników, barwne wzory na twarzy lub ramionach wykonane specjalnymi farbami, które w świetle lamp będą kolorowo świecić. Każdy gość urodzinowy otrzyma u nas, na czas zabawy, fluoryzujące, białe podkoszulki i odblaskowe bransoletki. Zachęcamy również uczestników do przyjścia w odblaskowych strojach, które będą odbijały światło w ciemności. Specjalne reflektory, lśniące napisy okolicznościowe na podłodze i kolorowe, zmywalne „tatuaże” święcące w ciemności stworzą niesamowitą atmosferę, która ośmieli do szalonej zabawy. Atrakcja dostępna dla dzieci od 5 lat w sali klubowej Badeta Wilanów oraz w Badecie Ursynów w godzinach popołudniowych (po zmroku). Promocyjna cena: 150 zł za półgodzinną zabawę. Dostępność atrakcji – do potwierdzenia.

zamykanie-w-bance

ZAMYKANIE W BAŃCE MYDLANEJ

Ok. półgodzinna zabawa z bańkami mydlanymi to atrakcja nie tylko dla najmłodszych. Proponujemy niezwykłe widowisko w postaci ogromnych baniek, tworzonych pod okiem naszego animatora. Główną atrakcją pokazu będzie zamykanie każdego uczestnika w bańce mydlanej i możliwość oglądania świata przez pryzmat ich tęczowych ścianek.

Koszt atrakcji to 150 zł.

We wrześniu proponujemy tę atrakcję w specjalnej promocyjnej cenie – 100 zł!

prezentry

PREZENTY DLA GOŚCI URODZINOWYCH

Jeżeli chcą Państwo obdarować swoich gości urodzinowych drobnym upominkiem, proponujemy przygotowanie dostosowanych do wieku prezentów literackich, z 15% rabatem.
Dla dzieci 3-5 lat: książki z serii Kicia Kocia, cena: 6 zł (cena regularna – 6,90 zł);
4-6 lat: książki z serii Mądra Mysz lub Żubr Pompik, cena: 6,50 zł (cena regularna – 7,90 zł)
5-7 lat: książki z serii Czytam sobie poziom 1 i 2, cena: 11 zł (cena regularna – 13 zł)
7-9 lat: książki z serii Biuro detektywistyczne numer 2, cena: 15 zł (cena regularna – 19 zł)
Drobny upominek w formie pocztówki z bohaterami literackimi, bez podziału wiekowego, cena: 2,50 zł (cena regularna – 3 zł)
Minimalna liczba upominków w zamówieniu: 10 egzemplarzy tego samego rodzaju. Prosimy o poinformowanie nas o chęci skorzystania z tej dodatkowej usługi na tydzień przed planowanym przyjęciem urodzinowym.

24

POKAZ PSICH SZTUCZEK

Znów dostępna w Badecie Wilanów, ukochana przez dzieciaki atrakcja urodzinowa – występy psa! Dzieciom, które kochają zwierzaki, a nie mają z nimi stałego kontaktu, proponujemy niezwykłą atrakcję – półgodzinne psie szaleństwo. Gościem urodzin będzie pies specjalnie szkolony do zabaw z dziećmi. Pod okiem tresera dzieci będą mogły pobawić się ze zwierzakiem. Wszystkie psy są po podstawowym szkoleniu, reagują na komendy: siadają, podają łapę, przechodzą przez tunele, skaczą przez obręcze, utrzymują się na niestabilnym podłożu, toczą piłkę. Niektóre psy potrafią także wyszukiwać schowane przedmioty.
Można wybrać jeden z trzech tematów psiego spotkania:

1. Jak zajmować się psem i jak zachowywać się w jego obecności
2. Psy-ratownicy i psia służba w policji
3.  Sport i zabawy z psami.
Cena atrakcji: 150 zł, dostępność – do potwierdzenia.

MALOWANIE twarzy

MALOWANIE TWARZY

Wzbogacamy naszą ofertę o kolejną atrakcję – malowanie twarzy. Teraz podczas urodzin Państwa pociechy i ich goście mogą zamienić się w dzikie zwierzaki, superbohaterów czy też księżniczki. Możemy dostosować charakteryzację do tematu urodzin lub pozwolić na zupełną swobodę w wyborze dzieciom. Dzięki tej propozycji urodziny będą niezapomnianym i bardzo kolorowym wydarzeniem. Używamy bezpiecznych, atestowanych farb.

Koszt atrakcji za grupę do 10 os. to 200 zł, do 20 os. – 250 zł, powyżej 20 os. – 300 zł.

MYDlarskie

WARSZTATY MYDLARSKIE

Na półgodzinnych warsztatach mydlarskich dzieci zrobią po jednym pachnącym, kolorowym mydełku, które na koniec zapakujemy w folię. Do wyboru są cztery warsztaty tematyczne m.in.: prowansalskie – mydełka z lawendą, pomarańczowe – mydełka z pomarańczą i goździkami, różane – mydełka z płatkami róży oraz dla fanów Gwiezdnych Wojen – mydełka z zatopionym kształtem maski Lorda Vadera i R2D2.

Ceny: grupa do 10. osób – 180 zł; grupa do 15. osób – 200 zł; grupa do 20. osób – 250 zł.

Taniec Ady

WARSZTATY FITNESSOWO-TANECZNE

Warsztaty taneczne dla dzieci to doskonała zabawa, zdrowy ruch i ogólny rozwój przez kontakt z muzyką.  Elementy fitnessu poprawiają kondycję. Muzyka i taniec udoskonalają słuch oraz zdolności rytmiczne uczestników. Podczas 40-minutowej zabawy trenerka zapoznaje uczestników z podstawami jednego z  tańców: latynoskiego, afrykańskiego, hip-hopowego lub jazzowego. Cała grupa wykonuje na koniec prosty układ choreograficzny, przygotowany przez instruktorkę.

Koszt pokazu to  200 zł za grupę do 10 osób, 250 zł – do 20 osób, 300 zł – powyżej 20 osób. Warsztaty dla dzieci od 5 lat. Dostępność trenera w wybranym terminie – do potwierdzenia.

ekspertmenty

WARSZTATY EKSPERYMENTALNE

Warsztaty eksperymentalne  łączą wspaniałą zabawę z fascynującym światem nauk ścisłych. Zainspirują dzieci do rozwijania wiedzy, pobudzą wyobraźnię i ciekawość świata. Wspólnie z młodymi naukowcami wykonamy oryginalne eksperymenty, które pozostaną na długo w pamięci dzieci: np. pastę dla słonia, jajkożerną butelkę, wstrząśnięty błękit. Przygotujemy chemiczny przekładaniec i nietypowy szaszłyk. Zakres tematyczny warsztatów ustalany jest z animatorem przed urodzinami. Proponujemy np. „Laboratorium zmysłów” (eksperymenty, które pozwolą lepiej zrozumieć, jak działają nasze zmysły),  „Tajemnicę pożarów z Lassem i Mają” (rozwiążemy zagadkę m.in. niepalącego się banknotu i samozapłonu),  „Sekrety Narnii” (razem uwolnimy magiczny świat od wiecznej zimy), „W laboratorium u Pana Kleksa” (zrobimy niewidoczny atrament sympatyczny i weźmiemy udział w lekcji kleksografii).

Koszt 45-minutowego pokazu to 300 zł – dla grupy 10-osobowej, 350 zł – grupa do 20 osób i 400 zł -powyżej 20 osób. Warsztaty dla dzieci od 6 lat. Dostępność animatora prowadzącego warsztaty w wybranym terminie – do potwierdzenia.

bębny

WARSZTATY BĘBNIARSKIE

Urodziny bębniarskie to specjalna atrakcja dla młodych miłośników mocnego uderzenia. Wciągniemy Państwa dzieci w świat różnorodnych instrumentów i sposobów ich wykorzystania do zabaw angażujących zmysły słuchu, ruchu i mowy! Zrobimy dokładnie to czego dzieci potrzebują – damy im szansę pobiegać, poskakać, pobębnić! Będzie momentami bardzo głośno i bardzo cicho, szybko i wolno, dynamicznie i statecznie! Wiek dzieci od 4 do 10 lat, ale młodsze i starsze jednostki też potrafią się świetnie bawić! Zapewniamy kilkanaście bębnów typu: djembe, conga, bongosy, oraz liczne przeszkadzajki (grzechotki, skorupki, marakasy, dzwonki, pudełka, bumbum rurki). Warsztaty prowadzi Krzysztof Wawrzyniak – muzyk z 15-letnim doświadczeniem gry na instrumentach perkusyjnych, od 2 lat nauczyciel „bębnienia”. Zapraszamy grupy nawet do 20 osób.

Wiek dzieci: od 4 do 10 lat. Cena za grupę (do 20 dzieci) – 450 zł.

zwierzaki

BALONOWY RAJ

Balonowy pies, żyrafa, samolot, miecz albo kwiatek, a nawet ośmiornica mogą być doskonałym prezentem dla zaproszonych gości bądź świetnym urozmaiceniem animacji urodzinowej. Uczestnicy przyjęcia wybierają kolory i ulubione kształty, a nasi animatorzy w kilka chwil wyczarują z balonów fantazyjne stworzenia i przedmioty.

Cena atrakcji – 50 zł, jej dostępność należy wcześniej potwierdzić.

ŻONGLER_1

POKAZ ŻONGLERKI I SZTUCZEK CYRKOWYCH Z WARSZTATAMI

Proponujemy pokaz sztuczek cyrkowych, takich jak żonglowanie piłkami, maczugami, obręczami i kijkiem kwiatowym, uzupełniony o jazdę na monocyklu lub balansowanie na rola-bola. Występ trwa kilkanaście minut i jest przeprowadzany w formie interaktywnej z muzyką w tle – dzieci włączają się w rozmowę, a czasem – pomagają. Po występie następują warsztaty, podczas których uczestnicy uczą się podstaw żonglowania i balansowania.

Łącznie cała trakcja trwa ok. 60 minut, koszt: 350 PLN, dostępność atrakcji w wybranym terminie potwierdzamy na życzenie.

malowanie

FOTORELACJA URODZINOWA

Oferujemy Państwu usługi profesjonalnego fotografa, który uwieczni niezapomniane chwile na urodzinach Państwa dziecka. Fotograf będzie obecny na przyjęciu i w sposób niezakłócający zabawy udokumentuje przebieg urodzin, w tym najważniejsze momenty: witanie gości, dmuchanie świeczek na torcie, zabawy i konkursy. Wszystkie zdjęcia zostaną poddane profesjonalnej obróbce, tak by całość tworzyła spójny zestaw około 50 ujęć. Fotorelacja zostanie zapisana na płycie, którą będą Państwo mogli odebrać w księgarni w kilka dni po urodzinach. Zachęcamy do przejrzenia zdjęć wykonanych przez Mariusza Kubiaka zamieszczonych na stronie www.mariuszkubiak.com.pl

Koszt atrakcji dodatkowej to 200 PLN. Dostępność fotografa potwierdzamy na życzenie.

magik

POKAZ SZTUCZEK ILUZJONISTYCZNYCH

Pokaz sztuczek magicznych to nowatorskie połączenie magii i komedii. Pojawią się sztuczki ze znikającą chustką, magiczną, lewitującą kulą, sznurkiem co końce gubi, chustką, która z podartej nagle staje się całą, oraz piłeczkami nie do policzenia. To tylko nieliczne z atrakcji, jakie czekają na małych i dużych miłośników prawdziwej iluzji. W programie nie zabraknie oczywiście żonglerki, oraz poczucia humoru, któremu nie oprze się nawet największy smutas. Magik zawsze potrzebuje asystentów i wciąga dzieci w magiczne sztuczki, dzięki czemu impreza będzie niezapomniana.

Czas trwania pokazu: około 40 min. Cena pokazu: 450 zł. Uwaga, pokaz z magikiem Konradem Modzelewskim kosztuje 500 PLN.

lego angry

WARSZTATY Z KLOCKAMI LEGO

Jeżeli Państwa dzieci są zapalonymi budowniczymi i cieszy je twórcze konstruowanie, z pewnością spodoba im się warsztat z klockami Lego. Zapewniamy furę klocków i specjalne platformy do budowania dla wszystkich uczestników. W każdy temat wprowadza prezentacja przedstawiająca proste schematy, które są świetnym punktem wyjścia do tworzenia własnych obiektów. Godzinny warsztat może być świetnym uzupełnieniem animacji urodzinowej na wybrany temat:

– Lego Ninja GO

Zbudujemy świątynię NINJA, która zostanie podporządkowana któremuś z czterech żywiołów: wodzie, ziemi, powietrzu, oginiowi. Przybywający do niej kadeci wezmą udział w turnieju o tytuł Najlepszego „GO”.

– Lego Gwiezdne Wojny
Stworzymy świat pełen ogromnych pojazdów, kosmicznych stworzeń, zabawnych robotów oraz dzielnych Rycerzy Jedi zmagających się z nikczemnymi Lordami Sith.
– Lego Angry Birds
Odtworzymy wizerunki sympatycznych ptaszków i zielonych świnek. Poznamy przygody rozgniewanych ptaków, które chronią swoje jajka przed żarłocznymi świnkami. Porozmawiamy o tym, czym się różnią i jakie mają zdolności.
– Lego Minecraft
Przećwiczymy budowanie twierdz oraz przygotowywanie zmyślnych zasadzek, które pozwolą odeprzeć atak wroga.
– Lego Superbohaterowie
Superman czy Hulk? Batman czy Kapitan Ameryka? Spiderman a może Wonder Woman? To Ty decydujesz, których bohaterów Marvelowskich lub DC, wystawisz do walki.
Koszt tej atrakcji dodatkowej to 200 zł, jej dostępność potwierdzamy na życzenie.

 

 

URODZINY Z ANIMATORAMI BADETA POZA KSIĘGARNIĄ

Z naszą pomocą mogą Państwo zorganizować urodziny także w wynajętych przez Państwa salach (szkolnych, świetlicach itp.). Animatorzy księgarni Badet poprowadzą 2-godzinną imprezę urodzinową na dowolny, wybrany temat. Zachęcamy do skorzystania z oferty i zapoznania się z nowymi, atrakcyjnymi cenami. Urodziny organizowane poza księgarnią kosztują niezależnie od dnia tygodnia:
grupa do 15 os. – 500 PLN
grupa do 20 os. – 600 PL
grupa do 25 os. – 700 PLN
Zapewniamy materiały wykorzystywane podczas zabaw. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 22 499 37 17.

URODZINY W DOMU Z ANIMATORAMI WSPÓŁPRACUJĄCYMI Z BADETEM

Jeśli chcieliby Państwo zorganizować urodziny swojemu dziecku w domu, możemy skontaktować Państwa z naszymi animatorami – część z nich podejmuje się takich zadań.