Aktualne promocje

ikona PROMOCJE URODZINOWE

tlo-do-reklamy

 

 

 

 

 

 

 

kameralne-uro

Polecamy nowość – MINIURODZINY w Badecie: kameralne przyjęcia tematyczne w supercenie, w gronie najbliższych przyjaciół  – od 350 zł. Grupa może liczyć maksymalnie 5-7 os. Imprezę prowadzi jeden animator, na wybrany przez Państwa temat. Przyjęcie organizujemy w jednej z sal księgarni, w zależności od dostępności. Cena jest taka sama w dni tygodnia i weekend. Zachęcamy także do zamówienie pakietu kateringowego dla całej grupy za 150 zł. Koszt przyjęcia dla grupy  5-osobowej wynosi 350 zł, za kolejnych gości obowiązuje dopłata w wysokości 15 zł od dziecka. Rezerwacje, informacje: urodziny@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

 

PROMOCJA FIRST MINUTE

Za rezerwację urodzin z wpłatą zadatku na miesiąc przed planowanym przyjęciem proponujemy w prezencie bon upominkowy o wartości 50 zł, do wykorzystania w naszej księgarni na cały asortyment. Zasady korzystania z bonu dostępne są poniżej.

 


ZASADY KORZYSTANIA Z BONÓW NA KSIĄŻKI W BADECIE

bon

Słowniczek
WYDAWCA – księgarnia Badet, z siedzibą w Wilanowie przy ulicy Stanisława Lentza 35a 
BON NA KSIĄŻKI – bon towarowy wydany na okaziciela, uprawniający Użytkownika do jej realizacji w księgarni Badet
NABYWCA – osoba, która w sklepach otrzymuje od Wydawcy Bon na książki w zamian za przekazanie środków pieniężnych lub jako upominek
UŻYTKOWNIK – każdorazowy posiadacz Bonu na książki
TOWARY – produkty oferowane do sprzedaży w księgarniach Badet (oprócz usług urodzinowych i zajęć)

Bony są środkiem płatniczym akceptowanym w kluboksięgarni Badet. W przypadku zagubienia lub zniszczenia nie wydajemy kolejnego bonu.
Bon może być użyty wyłącznie jako forma zapłaty za produkty, a nie za usługi.
Bon nie podlega wymianie na gotówkę.
Użytkownikowi bonu nie przysługuje prawo otrzymania reszty w gotówce.
W przypadku, gdy wartość zakupionego towaru lub usługi jest niższa niż nominał bonu, użytkownik jest zobowiązany do zapłacenia różnicy gotówką, kartą kredytową lub do zużycia kolejnego bonu (wedle swojego wyboru), gdy wartość zakupionego towaru jest wyższa niż nominał bonu.
Księgarnia przyjmuje wyłącznie bony nieuszkodzone, posiadające wszystkie zabezpieczenia przed ewentualnym sfałszowaniem.
Bony posiadają termin ważności (oznaczony na bonie), po upływie którego nie można nimi dokonywać płatności, ponieważ tracą swoją wartość nominalną.
Wydawcy bonów zastrzegają sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu bez uprzedzenia.
Towar zakupiony za bon nie podlega zwrotowi.


Informacje i rezerwacje: urodziny@badet.pl lub tel. 22 499-37-17,