Aktualne promocje

 

Ostatni termin na urodziny z dreszczykiem/ imprezę halloweenową w Badecie!

Mamy ostatni wolny termin na imprezę halloweenową/ urodziny halloweenowe dla dzieci w Badecie. Możemy zorganizować zabawę terenową w „Cukierek albo psikus”, w okolicach księgarni, z wyprawą po słodkości w zaprzyjaźnione z Badetem miejsca. Termin: 30 października, sobota, godz. 14-16. Informatrickcje, rezerwacje: urodziny@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

 

Powrót urodzin w Badecie!

Od 15 maja znów zapraszamy dzieciaki na wspólne urodziny tematyczne w Badecie. 15-29.05 – w formie gier terenowych, od 29.05 – także w salach zajęciowych.

URODZINOWA GRA TERENOWA

 

Powrót urodzin w Badecie!

Od 15 maja 2021 r. organizujemy kameralne i bezpieczne imprezy urodzinowe na świeżym powietrzu. Proponujemy Państwu kilka wariantów gier w terenie, w okolicach księgarni lub w parku.
Do wyboru są 3 tematy:

WYZWANIE DLA DETEKTYWÓW
Podczas gry terenowej wytężymy wszystkie zmysły, poszukując śladów pozostawionych przez szajkę złodziei złotych monet. Będziemy zbierać odciski palców, rozwiązywać szyfry, przesłuchiwać podejrzanych i świetnie się bawić poszukując tajnych, złodziejskich kryjówek.

MAGICZNE PODCHODY
Zaprosimy dzieci na wycieczkę śladami czarodzieja, który ukrył tajne zaklęcia i składniki mikstury Felix Felicis, zwanej płynnym szczęściem. Jeśli uda nam się rozszyfrować na nią przepis, sporządzimy eliksir gwarantujący dobrą zabawę.

TROPICIELE HORRORÓW
Podczas mrożącego krew w żyłach spaceru odnajdziemy zadania  i listy od hrabiego Draculi, Białej Damy, wilkołaków, czarownic i innych niebezpiecznych potworów. Doprowadzą nas one do skarbu kapitana Sinobrodego.
ORGANIZACJA:
Bawimy się z niewielkimi grupami dzieci od 6 lat, od 10 do maksymalnie do 25 osób. W zależności od liczby dzieci zabawę prowadzi 2 lub 3 doświadczonych animatorów. Podzielimy się na mniejsze zespoły i osobno rozwiążemy w nich zagadki, będziemy tropić ślady, uciekać lub poszukiwać uczestników z innej grupy.  Impreza trwa 2 godziny.
CENY:
Koszt imprezy dla grupy do 10 osób: 650 zł + 15 zł za każde dodatkowe dziecko. Zapewniamy wszelkie materiały do zabawy.
REZERWACJA:
Aby zarezerwować termin, należy wpłacić 200 zł zadatku. Dostępne terminy: piątki od godz. 17.30, soboty i niedziele – do ustalenia. Informacje: urodziny@badet.pl, tel. 22 499-37-17.
BEZPIECZEŃSTWO:
Przestrzegamy zasad reżimu sanitarnego, pracujemy zgodnie z obecnymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa.

 

PROMOCJA FIRST MINUTE

Za rezerwację urodzin z wpłatą zadatku na miesiąc przed planowanym przyjęciem proponujemy w prezencie bon upominkowy o wartości 50 zł, do wykorzystania w naszej księgarni na cały asortyment. Zasady korzystania z bonu dostępne są poniżej.

 


ZASADY KORZYSTANIA Z BONÓW NA KSIĄŻKI W BADECIE

bon

Słowniczek
WYDAWCA – księgarnia Badet, z siedzibą w Wilanowie przy ulicy Stanisława Lentza 35a 
BON NA KSIĄŻKI – bon towarowy wydany na okaziciela, uprawniający Użytkownika do jej realizacji w księgarni Badet
NABYWCA – osoba, która w sklepach otrzymuje od Wydawcy Bon na książki w zamian za przekazanie środków pieniężnych lub jako upominek
UŻYTKOWNIK – każdorazowy posiadacz Bonu na książki
TOWARY – produkty oferowane do sprzedaży w księgarniach Badet (oprócz usług urodzinowych i zajęć)

Bony są środkiem płatniczym akceptowanym w kluboksięgarni Badet. W przypadku zagubienia lub zniszczenia nie wydajemy kolejnego bonu.
Bon może być użyty wyłącznie jako forma zapłaty za produkty, a nie za usługi.
Bon nie podlega wymianie na gotówkę.
Użytkownikowi bonu nie przysługuje prawo otrzymania reszty w gotówce.
W przypadku, gdy wartość zakupionego towaru lub usługi jest niższa niż nominał bonu, użytkownik jest zobowiązany do zapłacenia różnicy gotówką, kartą kredytową lub do zużycia kolejnego bonu (wedle swojego wyboru), gdy wartość zakupionego towaru jest wyższa niż nominał bonu.
Księgarnia przyjmuje wyłącznie bony nieuszkodzone, posiadające wszystkie zabezpieczenia przed ewentualnym sfałszowaniem.
Bony posiadają termin ważności (oznaczony na bonie), po upływie którego nie można nimi dokonywać płatności, ponieważ tracą swoją wartość nominalną.
Wydawcy bonów zastrzegają sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu bez uprzedzenia.
Towar zakupiony za bon nie podlega zwrotowi.


Informacje i rezerwacje: urodziny@badet.pl lub tel. 22 499-37-17,