Praca w Badecie

PRACA

Kluboksięgarnia dziecięca Badet poszukuje

księgarki / księgarza

Zakres obowiązków: bieżąca obsługa klientów księgarni i kawiarni.

Wymagania

  • pasja czytelnicza
  • orientacja na rynku książki, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży, będzie atutem
  • wysoka kultura osobista oraz swobodne posługiwanie się nienaganną polszczyzną, w mowie i w piśmie
  • mile widziane umiejętności / chęć prowadzenia spotkań literackich, jako dodatkowe zajęcie
  • dobra organizacja w pracy
  • konieczne: krystaliczna uczciwość i solidność
  • umiejętność pracy z ludźmi, łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

Pracę popołudniami, w 2-3 dni robocze i w po kilka godzin w większość weekendów, w wymiarze ok. 20 godzin tygodniowo. Szczegóły podamy podczas rozmowy, na którą zaprosimy wybranych kandydatów.

Praca wśród książek i z ich pasjonatami, „w kulturze”, często we współpracy z wybitnymi twórcami literatury. Dobra np. jako dodatkowe zajęcie dla studentki / studenta.

Wynagrodzenie:
Od 1000 do 1500 PLN.
Prosimy o przesyłanie CV oraz – KONIECZNIE! – listu motywacyjnego z informacją o Państwa oczekiwaniach wobec pracy u nas i o dotychczasowych doświadczeniach zawodowych. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia TYLKO mailowe:  joanna.reginska@badet.pl.  Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

DOŚWIADCZONYCH ANIMATORÓW URODZINOWYCH
do prowadzenia zajęć literackich/artystycznych oraz urodzin tematycznych

Wymagania:
– doświadczenie w prowadzeniu zajęć i urodzin dla dzieci,
– nieskończone zapasy cierpliwości i energii,
– talent organizacyjny,
– dobry kontakt z dziećmi,
– znajomość wielu sprawdzonych zabaw.

Praca w weekendy i niektóre popołudnia w dni powszednie. Oferujemy pełną wyzwań, ciekawą pracę dla miłośników książek i lubiących twórczą pracę z dziećmi. Prosimy o przesyłanie CV oraz – KONIECZNIE! – listu motywacyjnego z informacją o Państwa oczekiwaniach wobec pracy u nas i o dotychczasowych doświadczeniach zawodowych. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia TYLKO mailowe:  urodziny@badet.pl.  Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.