Noc księgarń: zlot wiedźm

20 września, w piątek o godz. 19.30 księgarnia Badet zaprasza dzieci 6+, wraz z chętnymi do zabawy dorosłymi, na wiedźmowe warsztaty, z głośną lekturą książek o czarownicach i praktycznymi zajęciami magicznymi. BRAK WOLNYCH MIEJSC

„Wiedźma, czyli kobieta z wiedzą… Co o nich wiemy? Za co kochamy Babcię Weatherwax i Nianię Ogg? Dlaczego przepowiednie Agnes Nutter powstrzymały koniec świata? Czemu wszyscy szanują Babcochę? Co wiedźma ma wspólnego z wiedźminem?

Poczytamy – z podziałem na role! – historie o czarownicach z książek takich jak „ Wiedźmy” Roalda Dahla, „Baśniobór” Brandona Mulla, „Babcocha” Justyny Bednarek, „Trzy wiedźmy” Terry’go Pratchetta czy „Dobry omen” Pratchetta i Gaimana. Rozpoznamy najbardziej przydatne wiedźmom zioła i rozegramy pojedynek na zaklęcia. W pracowni wiedźm wyszykujemy sobie własne miotły , które przydadzą się podczas wspólnego przelotu przy świetle latarek. Nie obejdzie się bez wiedźmowych charakteryzacji, MOŻNA przyjść od razu w przebraniu, albo wyszykować swoje u nas.
Wstęp wolny.  BRAK WOLNYCH MIEJSC – zapisujemy już tylko na listę rezerwową: badet@badet.pl.
#NocKsięgarń 🌙

zlot-wiedzm-fb
„Biorąc udział w wydarzeniu, tj. wchodząc na teren wydarzenia, uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne i nieograniczone w czasie rozpowszechnienie przez organizatora i OSDW Azymut sp. z o.o. w dowolny sposób wizerunku uczestnika i uczestnika będącego osobą małoletnią, który znajduje się pod jego opieką, zarejestrowanego w każdej formie (zdjęcie, film) w czasie pobytu uczestnika na terenie wydarzenia. W przypadku, gdy uczestnik nie jest przedstawicielem ustawowym uczestnika będącego osobą małoletnią, który znajduje się pod jego opieką, uczestnik zapewnia, że przedstawiciel ustawowy uczestnika będącego osobą małoletnią wyraża zgodę na wykorzystanie jego wizerunku na zasadach określonych powyżej i zobowiązuje się zwolnić organizatora i OSDW Azymut sp. z o.o. ze wszelkich ewentualnych związanych z tym roszczeń uczestnika będącego osobą małoletnia lub jego przedstawiciela ustawowego.” (z regulaminu wydarzenia).

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi