Zima w Dolinie Muminków

4 grudnia, w środę o godz. 17.30 przywitamy zimę razem z Muminkami. Przeczytamy fragmenty prześlicznych „Opowieści z doliny Muminków”. Zrobimy wielką śnieżycę, pomalujemy włóczykijowe kapelusze. Zbudujemy cukrowe, białe domki, które oświetlą nam wieczorną szarugę, by przygotować się na zimę, krótkie dni i chłodne wieczory. Nie zabraknie też pachnących cynamonem i goździkami, muminkowych ozdób z masy solnej na choinkę.

Co środę, o godz. 17.30 zapraszamy na popołudnia literacko-artystyczne z ukochanymi bohaterami literackimi czy filmowymi. Zawsze czytamy na nich książki i prowadzimy wokół nich rozmaite działania artystyczne. Zajęcia dla dzieci 2-5 lat. Pracujemy na nich w parach: dorosły opiekun + dziecko. Wstęp: 11 punktów z badetowej karty stałego klienta lub 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł – w dniu zajęć. Dorośli gratis. Zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.
Bilet na to wydarzenie można kupić TUTAJ.
zima-w-dolinie-i-m

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi