Zamów książki, dostarczymy rowerem

Książki można u nas zamawiać bezpośrednio ze strony www.Badet.pl, telefonicznie: 22 499-37-17 (odbieramy telefon w dni powszednie w godz. 10-16), mailem: ksiegarnia@badet.pl lub w wiadomościach na FB.

Proszę nas pytać, rozmawiać z nami – chętnie dobierzemy lektury dla każdego dziecka.  Realizujemy dostawy rowerowe 🚴‍♀️🚴‍♀️🚴‍♀️, gratis, w badetowej papierowej ekotorbie, z zamówieniami o wartości od 50 zł: Mokotów, Sadyba, Wilanów, Centrum, Praga Południe.
Księgarnia jest otwarta – na razie – w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 15.30-19.
Cały czas przyjmujemy zamówienia na książki, dla dzieci i nie tylko. Możemy też sprowadzić to, czego nie mamy na miejscu. Na zamówienia z dostawą rowerem udzielamy zniżek z karty stałego klienta, oczywiście :) Może chcecie nabyć nową grę, puzzle, kolorowankę odstresowującą? Pomożemy dobrać także oczywiście dowolne lektury, dla młodych i młodych duchem czytelników.
Dostarczymy rowerem (zamówienia od 50 zł), wyślemy paczkomatowo lub kurierem. Do wyboru, do koloru :) Szukajcie inspiracji na www.Badet.pl, na zdjęciach na naszym FB albo piszcie do nas: wiadomości na FB, maile (Badet@badet.pl), dzwońcie (tel. 22 499-37-17). Czekamy na rozmowy z Wami!
#ksiazkanatelefon #zamowksiazkeuratujksiegarnie

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi