Z książką do kina! Weekend z Kinem Dzieci

W weekend 16 i 17 września, tydzień przed rozpoczęciem 4. Festiwalu Filmowego #KinoDzieci, zapraszamy na film oraz warsztaty w pięciu warszawskich kawiarniach i księgarniach. Ciekawość najmłodszych rozbudzi kolorowa animacja na podstawie książki „Pan Patyk” Julii Donaldson, autorki kochanej przez dzieci serii „Gruffalo”, a kreatywne warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 4+ poprowadzą 🐭 Mysie Harce.

Pokaz krótkometrażowego „Pana Patyka” i warsztaty dla dzieci odbędą się w pięciu warszawskich lokalizacjach: kawiarni Wars i Sawa w Nowym Teatrze, kluboksięgarni dziecięcej #Badet na Ursynowie, księgarni-kawiarni#Tarabuk w Teatrze Lalka, miejscu edukacji rodzinnej U króla Maciusia w Muzeum #POLIN oraz w Muzeum dla Dzieci i kawiarni Bílý Koníček w Państwowym Muzeum Etnograficznym.

Podczas warsztatów po filmie dzieci wspólnie z edukatorkami z 🐭 Mysich Harców wykonają z patyczków rodzinkę Pana Patyka. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dla uczestników przygotowaliśmy #kupony zniżkowe na#bilety w ramach 4. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci, odbywającego się w dniach 23 września – 1 października w Kino Muranów i Kinoteka PKiN oraz w 19 innych kinach w Polsce.

📖 Z książką do kina 🎦 – tu będziemy

sobota, 16.09

Badet Ursynów, 11:00 – 12:30
Wars i Sawa w Nowym, Nowy Teatr, 13:00 – 14:30
Państwowe Muzeum Etnograficzne (Muzeum dla Dzieci, Bílý Koníček czyli Biały Konik), 15:00 – 16:30

niedziela, 17.09

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN (miejsce edukacji rodzinnej U króla Maciusia), 11:00 – 12:30
Tarabuk w Teatrze Lalka, 14.30 – 16:00

O FILMIE:
„Pan Patyk” (Stick Man), reż. Jeroen Jaspaert, Wielka Brytania 2015, 27’, dla dzieci w wieku 4+
Pan Patyk wiedzie życie całkiem podobne do ludzkiego, choć jest istotą patykopodobną. Nic dziwnego, że pewnego dnia Pan Patyk zostaje pomylony ze zwykłym patykiem, świetnie nadającym się dla psa. Ten wypadek uruchamia całą serię niefortunnych zdarzeń, które oddalają Pana Patyka od rodziny. Czy uda mu się wrócić do domu?

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi

To wydarzenie zostało opublikowane przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.