Minecraft, poniedziałki

Co poniedziałek w godz. 17-18.30 zapraszamy na warsztaty komputerowe z Minecraftem dla dzieci 6-9 lat. W ramach gry w Minecrafta pojawiają się elementy programowania, które wprowadzą dzieci w podstawy kodowania. Zaprogramujemy przy tym robota mogącego wykonywać różne zadania.  Zagramy w minecraftowe misje z wplecionymi zagadnieniami z matematyki, przez chemię, biologię, fizykę, aż po astronomię i nowoczesną informatykę. W grudniu odbędą się 3 razy: 2, 9 i 16.12

Mamy niespodziewanie 1 wolny karnet na te zajęcia, od grudnia, dostępny tutaj: http://ksiegarnia.badet.pl/sklep/kup-bilet/karnet-na_g-17/

Co poniedziałek, w godz. 18.30-20 zapraszamy na naukę podstaw programowania dzieci 9-12 lat. Uczestnicy przy użyciu robota programistycznego, będą wykonywać zadania w świecie Minecrafta, rozwijając umiejętność kodowania graficznego. Rozwiążą zagadki logiczne i wezmą udział w różnych konkurencjach programistycznych. Każda lekcja będzie osadzona w innej tematyce, związanej z programowaniem. W listopadzie odbędą się 3 razy: 4, 18 i 25.11.
Brak wolnych miejsc.

Zajęcia prowadzone przez doświadczonego instruktora, pana Michała. Koszt karnetu: 60 zł x liczba poniedziałków w miesiącu, w październiku 4 razy, a więc 240 zł. Sprzęt komputerowy jest zapewniony przez organizatora.
Nie prowadzimy zapisów na te zajęcia, gwarancją miejsca jest jak najwcześniejsza przedpłata za karnet na dany miesiąc.
Liczba miejsc ograniczona – w warsztatach może wziąć udział jedynie 8. osób. Niestety, nie ma możliwości zwrotu należności za niewykorzystaną część/ całość karnetu lub odebranie zajęć w innym terminie.

Informacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17. Obie grupy są obecnie ZAMKNIĘTE – nie ma wolnych miejsc. Dla chętnych możemy otworzyć nową, w innym terminie, informacje TUTAJ lub dopisać dziecko do listy rezerwowej, czasem zwalniają się miejsca.

minecraft-miasto

 

 

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi