Zabawy z Minecraftem, poniedziałki i wtorki

*** grupa początkująca „Drużyna młodych naukowców”, od 6 do 9 lat
Co poniedziałek, od 16 września w godz. 17-18.30 zapraszamy na warsztaty komputerowe z Minecraftem. Na zajęciach, w ramach gry w Minecrafta pojawią się elementy programowania, które wprowadzą dzieci w podstawy kodowania. Zaprogramujemy przy tym robota mogącego wykonywać różne zadania.  Zagramy w minecraftowe misje z wplecionymi zagadnieniami z matematyki, przez chemię, biologię, fizykę, aż po astronomię i nowoczesną informatykę.

*** grupa zaawansowana „Drużyna młodych hakerów”, od 9 do 12 lat
Co poniedziałek, od 16 września w godz. 18.30-20 zapraszamy na naukę podstaw programowania w przyjemny i przyjazny dla dzieci sposób. Uczestnicy przy użyciu robota programistycznego, będą wykonywać zadania w świecie Minecrafta, rozwijając umiejętność kodowania graficznego. Rozwiążą zagadki logiczne i wezmą udział w różnych konkurencjach programistycznych. Każda lekcja będzie osadzona w innej tematyce, związanej z programowaniem. OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!
TUTAJ można kupić karnet – 180 

Grupa wtorkowa z godz. 17 we wrześniu NIE RUSZY – nie udało się zebrać chętnych.

Zajęcia prowadzone przez instruktora z Akademii Młodego Hakera. Karnety kosztują 60 zł x liczba poniedziałków lub wtorków w miesiącu. Sprzęt komputerowy jest zapewniony przez organizatora.
Nie prowadzimy zapisów na te zajęcia, gwarancją miejsca jest jak najwcześniejsza przedpłata za karnet na dany miesiąc.
Liczba miejsc ograniczona – w warsztatach może wziąć udział jedynie 8. osób. Niestety, nie ma możliwości zwrotu należności za niewykorzystaną część/ całość karnetu lub odebranie zajęć w innym terminie.

Informacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

minecraft-miasto

 

 

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi