Minecraft, poniedziałki

Z uwagi na sytuację związaną z koronawirusem odwołujemy wszystkie zajęcia w Badecie do 25 marca. Karnety zachowują oczywiście ważność na okres, gdy wznowimy zajęcia. Bardzo nam przykro, ale bezpieczeństwo dzieci oraz powstrzymanie epidemii są najważniejsze.

komunikat-grafika

Dwie grupy zajęć z elementami programowania z Minecraftem prowadzimy w Badecie, w poniedziałki. W marcu spotykamy się 5 razy: 2, 9, 16, 23 i 30.03.. Prosimy o opłacenie karnetów na ten miesiąc najpóźniej do końca lutego.

GRUPA Z GODZ. 17
Co poniedziałek w godz. 17-18.30 zapraszamy na warsztaty komputerowe z Minecraftem dla dzieci 6-9 lat. W ramach gry w Minecrafta pojawiają się elementy programowania, które wprowadzą dzieci w podstawy kodowania. Zaprogramujemy przy tym robota mogącego wykonywać różne zadania.  Zagramy w minecraftowe misje z wplecionymi zagadnieniami z matematyki, przez chemię, biologię, fizykę, aż po astronomię i nowoczesną informatykę.
TUTAJ JEST dostępny karnet na  poniedziałki, godz. 17

GRUPA Z GODZ. 18.30
Co poniedziałek, w godz. 18.30-20 zapraszamy na naukę podstaw programowania dzieci 9-12 lat. Uczestnicy przy użyciu robota programistycznego, będą wykonywać zadania w świecie Minecrafta, rozwijając umiejętność kodowania graficznego. Rozwiążą zagadki logiczne i wezmą udział w różnych konkurencjach programistycznych. Każda lekcja będzie osadzona w innej tematyce, związanej z programowaniem.

TUTAJ jest dostępny karnet na poniedziałki, godz. 18.30

Zajęcia prowadzone przez doświadczonego instruktora, pana Michała. Koszt karnetu: 60 zł x liczba poniedziałków w miesiącu. Sprzęt komputerowy jest zapewniony przez organizatora.
Nie prowadzimy zapisów na te zajęcia, gwarancją miejsca jest jak najwcześniejsza przedpłata za karnet na dany miesiąc.
Liczba miejsc ograniczona – w warsztatach może wziąć udział jedynie 8. osób. Niestety, nie ma możliwości zwrotu należności za niewykorzystaną część/ całość karnetu lub odebranie zajęć w innym terminie.

Informacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.  Informacje o ew. nowej grupie TUTAJ, można też dopisać dziecko do listy rezerwowej, czasem zwalniają się miejsca.

minecraft-miasto

 

 

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi