Zabawy z Minecraftem, poniedziałki

Co poniedziałek o godz. 17 i 18.30 zapraszamy wszystkich wielbicieli gry Minecraft na cykl warsztatów komputerowych prowadzonych przez Akademię Młodego Hakera.
UWAGA! na razie BRAK WOLNYCH MIEJSC DLA NOWYCH OSÓB – zapraszamy wyłącznie osoby kontynuujące zajęcia.
W  kwietniu spotykamy się cztery razy: 6, 13, 20 i 27.05

Tworzymy minecraftowe miasto: zbudujemy domy, osiedla, drogi i system komunikacji. Są wyprawy na bezludne wyspy, przygody z podbijaniem królewskich zamków, a nawet podróże w kosmos i odkrywanie sześciennych planet. Gwarantujemy, że po tych zajęciach Młodzi Hakerzy wyjdą z wypiekami na buziach – z emocji i radości!
Podczas warsztatów będziemy także poszerzać „wiedzę szkolną”; nasz trener będzie przygotowywał minecraftowe misje z wplecionymi zagadnieniami z dziedziny historii, biologii, geografii, przedsiębiorczości.
Wierzymy, że najskuteczniejsza jest edukacja przez zabawę!

Karnety kosztują 60 zł x liczba poniedziałków w miesiącu.
Sprzęt komputerowy jest zapewniony przez organizatora. Nie prowadzimy zapisów na te zajęcia, gwarancją miejsca jest jak najwcześniejsza przedpłata za karnet na dany miesiąc.

15-01_5 Grupa wiekowa uczestników to 6-9 lat.

Liczba miejsc ograniczona – w warsztatach może wziąć udział jedynie 8. osób. Niestety, nie ma możliwości zwrotu należności za niewykorzystaną część/ całość karnetu lub odebranie zajęć w innym terminie.
UWAGA! Przed wpłatą prosimy o upewnienie się, że są wolne miejsca – na razie oferujemy je wyłącznie osobom kontynuującym  zajęcia.

 

 

TUTAJ można wykupić karnet na godz. 17.

A tutaj  – na godz. 18.30.

 

 

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi