Klocki – geometria w pokoju i w mieście

14 marca, w sobotę o godz. 15 zapraszamy do artystycznej zabawy z drewnianymi klockami i sztuką współczesną. To zajęcia ze sztuką dla dzieci od 6 lat. Tematem spotkania będzie geometria w pokoju i w mieście, czyli kubizm, De Stjil, konstruktywizm i Bauhaus dla dzieci. Spróbujemy swoich sił w konstruowaniu kompozycji przestrzennych inspirowanych najbardziej znanymi dziełami sztuki modernizmu. Przy użyciu drewnianych klocków i farb dzieci stworzą własne instalacje artystyczne. Dowiedzą się również, czym jest kubizm, zapoznają się z twórczością artystów i artystek polskiego konstruktywizmu oraz malarstwem Mondriana. Zobaczą przykłady nowego patrzenia na miasto i dom oraz projektowanie rzeczy codziennych.

Zajęcia te być może rozpoczną nowy cykl spotkań w Badecie, które w interaktywny sposób zaprezentują dzieciom współczesne kierunki w sztuce. Ich uczestniczki i uczestnicy będą wykonywać prace nawiązujące do różnych kierunków w sztuce. Zajęcia poprowadzi Karolina Włodek, absolwentka Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu Dolnym (kierunek: malarstwo) oraz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (kierunek: mediacja sztuki), artystka wizualna i pomysłodawczyni wydarzeń artystycznych.
Wstęp: 35 zł, zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

TU można kupić bilety.

86186288_2683327005066697_117692751134326784_o

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi