W zaczarowanym zamku

29 października, w czwartek o godz. 18 zapraszamy dzieci od 6 lat na popołudnie w zaczarowanym zamku.
Przeczytamy fragmenty „Zaczarowanego zamkku” Edith Nesbit, klasyki literatury dla dzieci, wznowionej właśnie przez wydawnictwo Muchomor. Zrobimy makiety zamku z kartonowych pudełek, poszukamy skarbca i rozwiążemy zagadkę zaginionego pierścienia. Na koniec – ozdobimy swoimi inicjałami kłódki, do których każdy dostanie własny kluczyk.

zamek-okladkaZajęcia dla dzieci od 6 lat.
„Zaczarowany zamek” to kiążka słynnej angielskiej pisarki Edith Nesbit („Pięcioro dzieci i coś”) , opowiadająca o wakacyjnej przygodzie trójki rodzeństwa. Wysłani przez rodziców na lato do szkoły z internatem, Kathleen, Jimmy i Gerald odkrywają w pobliżu tajemniczy zamek, a w przylegającym do niego różanym ogrodzie spotykają „śpiącą królewnę”, właścicielkę magicznego pierścienia.

W co drugi czwartek o godz. 18 zapraszamy na bezpłatne, inspirujące spotkania z książkami dla dzieci 5-10 lat. Będziemy tworzyć, rozwijać umiejętności logicznego myślenia i pracy w grupie, rozwiązywać zagadki, eksperymentować, poznawać swoje mocne i słabsze strony oraz łączyć różne dziedziny nauki w twórczej zabawie. Zapraszamy dzieci od 5 do 10 lat, wstęp wolny, zapisy: badet2badet.pl, tel. 22 499-37-17. Bardzo ograniczona liczba miejsc.
Zajęcia są organizowane w ramach projektu „Online o książkach dla dzieci”, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

logo-mkidn

 

 

czas-dzieci
UWAGA!
Zajęcia będą filmowane, a relacja z nich pojawi się na naszej stronie FB, jest to wymóg projektu ministerstwa. Uczestnictwo w zajęciach jest więc równoznaczne z zgodą na udział w nagraniu.

Prowadzenie: fantastyczna pani Ania.

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi