Laboratorium ilustracji

Zapraszamy na spotkania z ilustratorami:

17.09 (niedziela), godz. 11.30 – warsztaty z Marianną Oklejak
30.09 (sobota), warsztaty z Tomaszem Samojlikiem
8.10 (niedziela), godz. 12.30 – warsztaty z Agnieszką Żelewską
weekend w październiku lub listopadzie – warsztaty z Piotrem Sochą

 Wstęp wolny, zapisy badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17.

„Laboratorium ilustracji” to nowy, całoroczny cykl spotkań dla dzieci w Badecie Wilanów, dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pod patronatem medialnym portalu Qlturka oraz kwartalnika RYMS.
W ramach zajęć zaprosimy dzieci do uczestnictwa w warsztatach ze znanymi i lubianymi polskimi ilustratorami. Spotkamy się z artystami, którzy przybliżą nam swoje metody pracy i dostarczą pomysłów do własnych działań twórczych. Cele cyklu to promowanie literatury na najwyższym artystycznym poziomie oraz t  zachęcenie dzieci do samodzielnych poszukiwań plastycznych i  literackich, rozwijanie artystycznych zainteresowań młodych odbiorców. Chcemy również promować odwiedzanie księgarń jako formę wartościowego spędzania wolnego czasu. 
male-logo-qlturkaryms-logo
 logo
Lista  minionych wydarzeń:
23.04 –  W PRACOWNI DANIELA DE LATOURA
23 kwietnia, w niedzielę o godz. 11 zaprosiliśmy dzieci na warsztaty z Danielem de Latourem, rysownikiem kosmonautów, krasnoludków, smoków, pająków, pociągów, a także skarpetek! Bohaterkami spotkania były właśnie skarpetki i premiera książki Justyny Bednarek „Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)”, z ilustracjami naszego gościa. Spotkanie w ramach WKK, czyli Weekendu Księgarń Kameralnych.
6.05 – SPOTKANIE Z KRYSTYNĄ LIPKĄ-SZTARBAŁŁO
6 maja, w sobotę o godz. 14 w Badecie Ursynów odbędzie się spotkanie z ilustratorką Krystyną Lipką-Sztarbałło. Podczas zajęć zapoznamy się z książką „Łazienkowe pytania” i w zaskakujący sposób spojrzymy na tematy związane z higieną. Będziemy odczytywać ilustracje; dowiemy się jakimi językami mówią, i dlaczego są tak ważne. Zaprojektujemy również plakaty z hasłami nawiązującymi do książki, a na koniec zrobimy wystawę. 
21.05 – W PRACOWNI EWY KOZYRY PAWLAK I PAWŁA PAWLAKA
21 maja, w niedzielę o godz. 11 zorganizowaliśmy warsztaty z niezwykłą parą ilustratorów: Ewą i Pawłem Pawlakami. Podejrzeliśmy ich warsztat pracy i wyczarowaliśmy własne prace w ich stylu. Zapraszamy dzieci od 5 lat, wstęp wolny, zapisy.
28.05 – W PRACOWNI  ELŻBIETY WASIUCZYŃSKIEJ
28 maja, w niedzielę o godz. 12 zapraszamy dzieci na warsztaty z Elżbietą Wasiuczyńską, autorką wizerunku Pana Kuleczki i jego dzieci, wielbicielką kotów, miękkich filców i połyskliwych paciorków. Będziemy wycinać, naklejać, bawić się kolorami, kształtami i fakturami.
 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.