Urodziny z grą w Minecrafta

Już dostępna w Badecie NOWOŚĆ!  – dodatkowa atrakcja urodzinowa w postaci godzinnych warsztatów komputerowych z Minecraftem. Dzieci pograją sieciowo na specjalnie dla nich przygotowanych mapach,  na laptopach, pod okiem doświadczonego animatora z Akademii Młodego Hakera. Sprzęt komputerowy jest zapewniony przez organizatora. Do wyboru są 3 tematy:

    • Star Wars: w dobrze znanym środowisku Gwiezdnych Wojen wyruszymy na misje transportowe i budowlane. Zwiedzimy też przeróżne światy znane z gwiezdnej sagi, wcielimy się w Jedi i będziemy walczyć z ciemną stroną mocy;
    • Misja na Kepler: zbudujemy rakiety i polecimy założyć bazę na nowo odkrytej, pełnej niespodzianek planecie. Spełnienie marzeń dla tych, którzy fantazjują o podbiciu kosmosu;
    • Osada: zorganizujemy wspólnie małe miasteczko i będziemy je zaopatrywać w niezbędne towary oraz rozbudowywać. Architekci z umiłowaniem do porządkowania przestrzeni z pewnością odnajdą się w tym temacie.

W tego typu zabawie może wziąć udział grupa do 16 dzieci. Cena: 500 zł.
Informacje i rezerwacje: urodziny@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

minecraft-lego-sets-023

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi