Urodziny fabularne online

Jeśli Twoje dziecko ma grupę przyjaciół, z którymi chciałoby spędzić swoje urodziny, ale jest to teraz niemożliwe – proponujemy urodzinową grę przygodową online.
W jej ramach udamy się w podróż do świata wyobraźni. Wszyscy uczestnicy zabawy wcielą się w wybrane przez siebie postacie, pokonają przeszkody, rozwiążą zagadki, pokonają czyhające po drodze do finału niebezpieczeństwa – oczywiście, o ile szczęście będzie im sprzyjać. Gwarantujemy świetną zabawę, angażującą przygodę i dużo emocji!
Na czym polega gra RPG?

Każdy gracz na początku wybiera postać, którą gra. Ma ona określone umiejętności, cechy, wyposażenie. Mistrz Gry opowiada historię, na której przebieg mają wpływ sami gracze – decydują, co się wydarzy, ale znaczenie ma też los. Rzucamy „wirtualnymi kośćmi”, by sprawdzić, czy ich zamiar/ akcja się powiodły. I tak toczy się rozgrywka, aż do kulminacyjnego wydarzenia. Nie wiemy nigdy, czy misja drużyny graczy się powiedzie. Może przepadną gdzieś w lochach?

Mistrz przygotowuje wcześniej scenariusz przygody w fantastycznym świecie – są różne, do wyboru.
Popularny jest np. świat fantasy, rodem z Dungeons & Dragons, ze smokami, elfami, orkami; w klimacie cyberpunkowym, futurystycznym, podboju Kosmosu czy Dzikiego Zachodu, na motywach ukochanej książki, np. Harry’ego Pottera lub gry w „Mafię”, zabawy w detektywów – wszystko do uzgodnienia. Gramy w grupach do 7 osób + Mistrz.

Jeśli Twoje dziecko ma grupę przyjaciół, z którymi chciałoby spędzić swoje urodziny, ale jest to teraz niemożliwe – proponujemy urodzinową grę przygodową online.
Jeśli Twoje dziecko ma grupę przyjaciół, z którymi chciałoby spędzić swoje urodziny, ale jest to teraz niemożliwe – proponujemy urodzinową grę przygodową online.

Polecamy tę zabawę dzieciom i młodzieży w wieku od ok. 8 do 16 lat. Każdy gracz musi zainstalować Discorda (darmową aplikację, do pobrania online) i mieć sprawny mikrofon. Podczas rozgrywki głównie rozmawiamy, piszemy do siebie, oglądamy mapy i karty postaci. Na kilka dni przed przyjęciem wysyłamy indywidualny link i umawiamy dodatkowy termin dla całej grupy na testowe połączenie. Sprawdzenie połączenia będzie też możliwe na 20 minut przed imprezą, zachęcamy jednak do wcześniejszego logowania się przez link do gry.
Uwaga, ze względów organizacyjnych wymagamy od zamawiającego dostarczenia kontaktów mailowych i telefonicznych do każdego uczestnika zabawy – bez nich nie podejmujemy się organizacji imprezy, bo nie będziemy w stanie nadzorować strony technicznej.

Prowadzący urodziny skontaktuje się wcześniej z uczestnikami i prześle specjalny link do zalogowania na Discordzie.
Rezerwujemy sobie także czas przed przyjęciem (ok. 10-20 minut) na testowe połączenie oraz krótkie wprowadzenie do zabawy.

Koszt 1,5-godzinnej rozgrywki to 200 zł. Terminy – do ustalenia, raczej weekendowe.

REZERWACJE, INFO:
urodziny@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi