Urodzinowa gra terenowa

Zapraszamy dzieciaki stęsknione za wspólną zabawą na kameralne i bezpieczne imprezy urodzinowe na świeżym powietrzu, organizowane przez Badeta. Proponujemy Państwu kilka wariantów gier w terenie, w okolicach księgarni lub w parku.
uro-w-terenie-f

Do wyboru są 3 tematy:

Biuro detektywistyczne. Kryminalne podchody
Podczas gry terenowej wytężamy wszystkie zmysły, poszukując śladów pozostawionych przez szajkę złodziei złotych monet. Będziemy zbierać odciski palców, rozwiązywać szyfry, przesłuchiwać podejrzanych i świetnie się bawić poszukując tajnych, złodziejskich kryjówek.

Zaklęta ścieżka. Podchody w świecie magii
Zaprosimy dzieci na wycieczkę śladami czarodzieja, który ukrył tajne zaklęcia i składniki mikstury Felix Felicis, zwanej płynnym szczęściem. Jeśli uda nam się rozszyfrować na nią przepis, sporządzimy eliksir gwarantujący dobrą zabawę.

Strrraszna wycieczka. Podchody z dreszczykiem
Podczas mrożącego krew w żyłach spaceru odnajdziemy zadania i listy od hrabiego Draculi, Białej Damy, wilkołaków, czarownic i innych niebezpiecznych potworów. Doprowadzą nas one do skarbu kapitana Sinobrodego.

ORGANIZACJA:
Bawimy się z niewielkimi grupami dzieci od 7 lat, maksymalnie do 15 osób. W zależności od liczby dzieci zabawę prowadzi 2 lub 3 doświadczonych animatorów. Aby zachować wymagany przepisami dystans, dzielimy się na małe, 5-osobowe zespoły i osobno rozwiązujemy w nich zagadki, tropimy ślady, uciekamy lub poszukujemy uczestników z innej grupy.
Animacja trwa 1,5-godziny, możliwe jest wydłużenie zabawy za dodatkową opłatą (150 zł za godzinę).
CENY:
Koszt imprezy dla grupy do 10 osób – 400 zł, do 15 osób – 500 zł.
Zapewniamy wszelkie materiały do zabawy. Z atrakcji dodatkowych możliwe jest także zamówienie piniaty z wypełnieniem (w cenie od 80 zł).
REZERWACJA:
Aby zarezerwować termin, należy wpłacić 200 zł zadatku. W przypadku złej pogody – przesuwamy imprezę na inny, z góry ustalony termin (od razu podczas rezerwacji ustalamy datę awaryjnej imprezy), bez utraty zadatku.
Informacje: urodziny@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

POCZĘSTUNEK:
Jeżeli są Państwo zainteresowani, możemy przygotować poczęstunek razem z tortem, który będzie można odebrać z księgarni lub spożyć na miejscu, po zakończeniu gry. Ofertę kartingową przesyłamy na życzenie mailowo. Organizujemy przyjęcia przez cały tydzień, godziny rozpoczęcia imprezy do ustalenia.
BEZPIECZEŃSTWO:
Przestrzegamy wszystkich zasad reżimu sanitarnego, pracujemy zgodnie z obecnymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Będziemy zachowywać nakazany dystans społeczny.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi