Z Łukaszem Wierzbickim tropem Aleksandra Doby

17 kwietnia, w sobotę o godz. 12 zapraszamy na spotkanie online z Łukaszem Wierzbickim, autorem książek podróżniczo-przygodowych dla dzieci, opowiadaczem, podróżnikiem. Tematem spotkania będzie brawurowa przeprawa Aleksandra Doby przez Ocean Atlantycki, opisana w książce „Ocean to pikuś”. Na wspólny rejs zapraszamy dzieci od lat 7, wstęp wolny, zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17. Zajęcia przeprowadzimy na platformie Zoom, prosimy o jej wcześniejsze zainstalowanie.
ocean-f

Z uwagi na wymagania projektu zajęcia będą nagrywane, a wideorelacja z nich – dostępna w mediach społecznościowych księgarni.
Zajęcia w ramach projektu „Eskapady literackie. Warsztaty podróżnicze w księgarni Badet” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

Aleksander Ludwik Doba – polski podróżnik, kajakarz, jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z z Afryki do Ameryki Południowej. Zmarł 22 lutego 2021 r. zdobywając najwyższy szczyt Afryki – Kilimandżaro.

Łukasz Wierzbicki – jeden z czołowych współczesnych pisarzy dla dzieci, współzałożyciel Fundacji im. Kazimierza Nowaka, mistrz spotkań autorskich z młodymi czytelnikami, nie boi się inscenizacji, barwnych opowieści i wciągania widzów w opowiadaną historię.

 

logo-mkidnczas-dzieci

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi