Tajna agencja poszukiwaczy – cykl RPG online

Od 10.01, w każdą kolejną niedzielę i czwartek o godz. 17.30 zapraszamy na nowy cykl spotkań RPG online, pod tytułem „Tajna Agencja Poszukiwaczy”. Seria obejmie 4 spotkania trwające po 1,5 godziny na platformie Discord: 10.01, 14.01, 17.01 oraz 21.01.

tapczan-fbOpis przygody:
Świat pełen jest mrocznych tajemnic sprzed wieków, a my jesteśmy po to, żeby nie odkrył ich nikt o złych zamiarach. Jako Tajna Agencja Poszukiwaczy Całkiem Zapomnianych Artefaktów Najróżniejszych (T.A.P.C.Z.A.N.) ruszymy się z tapczanu i wybierzemy w niesamowitą podróż. Przeklęta mumia, trójząb Posejdona, młot Thora – tylko czekają, by je ktoś odnalazł. Może będziemy to my?
Zabawa dla uczestników od ok. 8 do 14 lat.
Karnet na 4 kolejne spotkania: 100 zł.
By zarezerwować miejsce, trzeba wykupić karnet,  dostępny tutaj.

Przed rozpoczęciem rozgrywki należy zainstalować sobie bezpłatną aplikację Discord i upewnić się, że gracz ma działający mikrofon.
Nowych graczy prosimy KONIECZNIE o połączenie testowe wcześniej,
na kwadrans przed rozpoczęciem zajęć – Mistrz Gry sprawdzi, czy wszystko działa i pomoże zwalczyć problemy. Do gry polecamy komputer,
na komórce gra jest możliwa, ale mniej komfortowa.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi