Ferie z Minecraftem: misja Star Wars

W pierwszym tygodniu ferii szkolnych (15-19.01), w 15-17 zapraszamy na starwarsowe warsztaty komputerowe z sieciową grą Minecraft. BRAK WOLNYCH MIEJSC!
Połączymy na naszych warsztatach dwie pasje wielu Młodych Hakerów: Minecrafta i Gwiezdne Wojny. W dobrze znanym środowisku Star Wars wyruszymy na misje transportowe i budowlane. Zwiedzimy też przeróżne światy znane z gwiezdnej sagi.
star-wars-minecraft
Celem edukacyjnym tych warsztatów jest nauka współpracy, dobrej komunikacji, pozytywnej motywacji, kreatywności. Zajęcia będą moderowane przez doświadczonego trenera z Akademia Młodego Hakera, specjalizującego się w edukacji przez zabawę w Minecraft – wtajemniczy on uczestników w scenariusz gry. Dzieci będą korzystać z zapewnionych przez organizatora laptopów z myszką. Seria spotkań składa się z pięciu spotkań, po 120 minut każde, razem ponad 13 godzin lekcyjnych!

Dzieci pograją razem na specjalnie dla nich przygotowanych mapach, każde na oddzielnym laptopie, pod okiem doświadczonego animatora. Zapraszamy dzieciaki w wieku 6-9 lat. Tylko 8 wolnych miejsc!
Karnet za 5 zajęć kosztuje 300 zł. BRAK WOLNYCH MIEJSC.

Jeśli chcecie, żeby dzieci spędziły w Badecie całe feriowy tydzień – można również połączyć nasze zajęcia feriowe z warsztatami minecraftowymi: w godz. 10-15 uczestniczyć w zajęciach w Zwierzogrodzie, a potem skorzystać z dwugodzinnych warsztatów z Minecraftem, 15-19.01 z motywem Gwiezdnych Wojen, 22-26.01 – rycerze, magowie i średniowiecze. Od 8.01 cena za 5 godzin zajęć przed Minecraftem wynosi 60 zł.

minecraft-lego-sets-023UWAGA! Nie prowadzimy zapisów na te zajęcia.  Gwarancją rezerwacji miejsca jest tylko wykupienie karnetu. Informacje: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37- 17.

Niestety, nie ma możliwości zwrotu należności za niewykorzystaną część/ całość karnetu lub odebranie zajęć w innym terminie.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi