Star Warsowe RPG w Badecie

3 lutego, jak w co drugą sobotę o godz. 17.30 zapraszamy gry RPG (role playing) dla dzieciaków 8-12 lat w klimacie Star Wars. Powróćmy jeszcze raz do nieśmiertelnego świata Gwiezdnych Wojen! Wybierz, czy chcesz grać Wookiem, Gunganem, Lasatem, Sithem, rycerzem Ren czy jednak Jedi!
Wyrusz na przygodę rozgrywającą się na planetach Coruscant, Kashyyyk czy Dantooine. Potrzebna jest tylko Twoja wyobraźnia. Mistrz Gry zapewni karty postaci, kości do gry oraz niezwykłą opowieść, a Ty będziesz jej częścią!
Czas trwania: 1,5 godziny, zajęcia co 2 tygodnie.  Od lutego wprowadzamy karnety na te zajęcia, na 4 kolejne wejścia. Wstęp w karnecie będzie kosztował za jedne zajęcia: 25 zł, jednorazowe wejście: 30 zł. Jeśli będą Państwo planować nieobecność dziecka, trzeba nas powiadomić na co najmniej jeden dzień przed zajęciami – przekładamy wówczas opłatę na kolejne zajęcia.
Konieczne zapisy: badet@badet.pl lub tel. 2 499-37-17 albo poprzez formularz poniżej. Kolejne zajęcia: 17.02.
Niech Moc będzie z Wami!

rycerz-ren

star-wars-jedi

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi