Rycerze i rycerki, popołudnie literackie

13 listopada, w środę o godz. 17.30 urządzamy rycerskie spotkanie dla fanów zamków i ziejących ogniem smoków. Naszym przewodnikiem będzie książka „Rycerz na zamku” wydawnictwa Mamania. Stoczymy walkę na miecze z potworem, zbudujemy zamek z wielkich klocków, a potem urządzimy wielką bitwę na poduchy. Sprawdzimy też, czy mamy odwagę pocałować żabę i czy nasze własnoręcznie zrobione korony będą świeciły w ciemności. Zapraszamy dzielne rycerki i rycerzy na zamkową przygodę!
Co środę, o godz. 17.30 zapraszamy na popołudnia literacko-artystyczne z ukochanymi bohaterami literackimi czy filmowymi. Zawsze czytamy na nich książki i prowadzimy wokół nich rozmaite działania artystyczne.
Zajęcia dla dzieci 2-5 lat. Pracujemy na nich w parach: dorosły opiekun + dziecko.
Wstęp: 11 punktów z badetowej karty stałego klienta lub 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł – w dniu zajęć. Dorośli gratis. Zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.
TUTAJ można kupić bilet.

rycerz-na-zamku_2

 

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi