Wesoła Kompania Robin Hooda – cykl RPG online

Od 31 stycznia zapraszamy na nowy cykl przygód RPG online. Przez 4 kolejne niedziele o godz. 17.30 będziemy bawić się razem wśród łotrzyków z lasu Sherwood.

Wesoła Kompania Robin Hooda potrzebuje Twojej pomocy. Szeryf planuje zaatakować naszą leśną kryjówkę. Robin siedzi w więzieniu i trzeba go uwolnić. Żołnierze księcia Jana plądrują okoliczne wioski. Czekają na Ciebie pojedynki, zasadzki, pościgi i inne przygody! Dołącz do drużyny!

robin-fZabawa dla uczestników od ok. 8 do 14 lat.
Karnet na 4 kolejne spotkania: 100 zł.
By zarezerwować miejsce, trzeba wykupić karnet,  dostępny tutaj.

 

Przed rozpoczęciem rozgrywki należy zainstalować sobie bezpłatną aplikację Discord i upewnić się, że gracz ma działający mikrofon.
Nowych graczy prosimy KONIECZNIE o połączenie testowe wcześniej,
na kwadrans przed rozpoczęciem zajęć – Mistrz Gry sprawdzi, czy wszystko działa i pomoże zwalczyć problemy. Do gry polecamy komputer, na komórce gra jest możliwa, ale mniej komfortowa.

Od 6 lutego,  co sobotę powracamy z zajęciami RPG stacjonarnie w Badecie, w kameralnych, bezpiecznych grupach. O godz. 12 Mistrz Gry Jerry poprowadzi „Podróż na tajemniczą wyspę”, o godz. 17.30 – Mistrz Piotr zaprasza na „Łowców potworów”.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi