RPG online: podbój Kosmosu

Od 22.11, w niedziele o godz. 16 zapraszamy na pierwszą sesje z nowego cyklu RPG online, pod hasłem „RPG Podbój kosmosu”. Seria spotkań obejmie 4 kolejne niedziele, o tej samej porze.
Opis przygody:

Odebraliśmy dziwny sygnał z kopalni minerałów, ulokowanej na asteroidzie w pasie wokół Saturna. Musimy tam polecieć i sprawdzić, co się stało. Zbieramy załogę doświadczonych kosmicznych kowbojów. To nie będzie zwykła, nudna misja. Wygląda na to, że nie jesteśmy sami w galaktyce.

rpg-kosmosGramy na podstawie opracowanego wcześniej  przez Mistrza Gry scenariusza. Słyszymy się i możemy do siebie pisać, kamerka nie będzie potrzebna.
Zabawa dla uczestników od ok. 8 do 14 lat. Karnet na 4 kolejne spotkania: 100 zł.
 By zarezerwować miejsce, trzeba wykupić karnet. 
Przed rozpoczęciem rozgrywki należy zainstalować sobie bezpłatną aplikację Discord (do pobrania tutaj) i upewnić się, że gracz ma działający mikrofon.
Nowych graczy prosimy KONIECZNIE o połączenie testowe wcześniej, na kwadrans przed rozpoczęciem zajęć – Mistrz Gry sprawdzi, czy wszystko działa i pomoże zwalczyć problemy.
Do gry polecamy komputer, na komórce gra jest możliwa, ale mniej komfortowa.
Informacje: tel. 22 499-37-17, badet@badet.pl.

Karnet na 4 kolejne kosmiczne sesje można kupić TUTAJ

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi