RPG online: pod piracką banderą

Od 20.09, w niedziele o godz. 17 zapraszamy na RPG online, w dwóch grupach. Grupa z godz. 17 spotyka się na sesji pod hasłem „RPG Pod piracką banderą”.
rpg-piraci
A oto wiadomość dla graczy, od Mistrza Gry:
„Ahoj, szczury lądowe! Widzicie ten statek? Szukam załogi, nieustraszonych śmiałków, gotowych stawić czoła sztormom, wyrwać się z macek krakena, nie dać się ugotować kanibalom i pomóc mi odnaleźć zaginiony skarb kapitana Thompsona. Na tej wyprawie czeka was bohaterska śmierć, lub bogactwo i chwała. Wszystko zależy od Was. To co, kto się pisze? Wszyscy na pokład!”

Jako załoga pirackiego statku spotkamy na swojej drodze morskie potwory, dzikie plemiona i prawdziwych, historycznych piratów. Przeżyjemy sztorm i lądowanie na niekoniecznie bezludnej wyspie.
Czy uda nam się odnaleźć zakopany skarb?
Gramy na podstawie scenariusza, opracowanego wcześniej  przez Mistrza Gry. Słyszymy się i możemy do siebie pisać, kamerka nie będzie potrzebna.
Zabawa dla uczestników od ok. 8 do 14 lat. Karnet na 4 kolejne spotkania: 100 zł.
Zbieramy grupy na zajęcia 20 września. By zarezerwować miejsce, trzeba wykupić karnet.
Przed rozpoczęciem rozgrywki należy zainstalować sobie bezpłatną aplikację Discord i upewnić się, że gracz ma działający mikrofon.
Nowych graczy prosimy KONIECZNIE o połączenie testowe wcześniej, na kwadrans przed rozpoczęciem zajęć – Mistrz Gry sprawdzi, czy wszystko działa i pomoże zwalczyć problemy.
Do gry polecamy komputer, na komórce gra jest możliwa, ale mniej komfortowa.
Informacje: tel. 22 499-37-17, badet@badet.pl.

Karnet na 4 kolejne pirackie sesje można kupić TUTAJ, gramy 20.09, 27.09, 4.10 i 11.10.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi