RPG dla dzieci?

Premiera „Jagodowego lasu”, warsztaty tworzenia map
8 grudnia, w niedzielę o godz.11 zapraszamy na spotkanie z Kamilą “Favi” Zalewską-Firus, autorką podręcznika RPG dla dzieci „Jagodowy las”. Książka ta ukazała się właśnie w druku, wraz z „Mistrzem Baśni”, dzięki zbiórce środków na wspieram.to. Nasz gość wyjaśni, dlaczego warto grać nawet z kilkuletnimi dziećmi w gry role playing i podpowie, jak to zrobić.  Autorka poprowadzi warsztaty tworzenia fantastycznych map i wymyślania scenariuszy.
Zapraszamy fanów gier RPG, dorosłych i całkiem młodych (od lat 5 do 105), rodziców grających, którzy chcą wciągnąć do swojej ulubionej rozgrywki także najmłodsze pokolenie, nastolatków, a także oczywiście dzieciaki. Osoby, którym obcy jest świat gier fabularnych, a chciałyby spróbować po raz pierwszy, również mile widziane!
Wstęp wolny, konieczne zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.
jagodowy-i-m„ Jagodowy las” (gra dla dzieci od 4 lat) to miejsce, w którym krasnoludki i oswojone zwierzęta żyją w zgodzie, daleko od ludzkich siedzib. Strażnicy to młode krasnoludki, w których wcielają się gracze. Wspólna gra z dzieckiem to – oprócz świetnej zabawy – także okazja do sprawdzenia, jak radzi sobie ono z porażkami, w jaki sposób chce rozwiązywać problemy, czy umie działać w grupie, czy jest chętne do pomocy, oraz jak wielką ma wyobraźnię.

„Mistrz Baśni” to rodzinna gra fabularna, edukacyjna i ucząca rozwiązywania konfliktów bez przemocy, dla dzieci w wieku 5-10 lat.

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi