Przeglądamy warstwy z Martą Szloser

10.10, w sobotę o godz. 12.30 zapraszamy na spotkanie z autorką „Warstw”, wydanych przez Literówkę, Martą Szloser. 
warstwy-i

Świat jest wielowymiarowy i wielowarstwowy. Porozmawiamy o tym, czym jest „warstwa”, co ma warstwy i czy w ogóle istnieje coś, co warstw nie ma.
Zrobimy własne notesy, które ozdobimy aforyzmami ze słów wyciętych z gazet. Będą to idealne zeszyty na zapisywanie ważnych rzeczy w nowym roku szkolnym. W wielkiej skrzyni poszukamy różnych rzeczy i spróbujemy dostać się pod ich „skorupę”, aby zobaczyć, co mają w środku. A na koniec zbudujemy wielowarstwowy, dziwny tort recyklingowy.
Zajęcia dla dzieci od 6 lat, wstęp wolny, zapisy, ograniczona liczba miejsc. Zajęcia w ramach projektu „Książka uczy”, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

UWAGA! Zajęcia będą filmowane, a relacja z nich pojawi się na naszej stronie FB, jest to wymóg projektu ministerstwa.
Uczestnictwo w zajęciach jest więc równoznaczne z zgodą na udział  w nagraniu. Z uwagi na epidemijne obostrzenia sanitarne prosimy rodziców o niewchodzenie na salę zajęciową i poczekanie na dzieci  w naszej kawiarni.
logo-mkidn

czas-dzieci

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi