Programowanie z Minecaftem, wtorki

Co wtorek o godz. 18.30 zapraszamy na warsztaty programowania z Minecraftem.
Twoje dziecko uwielbia Minecrafta? Zaproponuj mu przejście na wyższy poziom wtajemniczenia! Może będzie to pierwszym krokiem do nowej przygody, która rozwinie się w największą życiową pasję. Zapraszamy do poznania fascynującego świata programowania i informatyki.

Proponujemy zajęcia nauki programowania z Minecraftem, specjalnie przygotowane dla dzieci już od 8 roku życia. Poznamy tajniki języka Javascript, wykorzystamy środowisko programistyczne firmy Microsoft – MakeCode. Budując coraz bardziej skomplikowane rozwiązania poznawać będziemy różne techniki programowania, tworzenia algorytmów, a nawet elementy sztucznej inteligencji.  Wszystko to po to, by stworzyć własne komponenty gry Minecraft i wykorzystać je do wspaniałej zabawy.
Zajęcia dla dzieci dla dzieci 8-12 lat. Wymagana sprawna umiejętność pisania i czytania.

Zajęcia trwają 1,5 godziny, ruszają już 2 października, jeśli zdążymy zebrać grupę. Koszt: 60 zł x liczba wtorków w miesiącu, czyli w październiku: 5 x 60 = 300 zł. Tylko 6 miejsc – gwarancją ich rezerwacji jest opłacenie karnetu w przedsprzedaży. Informacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

TUTAJ można opłacić karnet na październik – w uwagach do zamówienia prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz wieku dziecka.

minecrat

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi