Programowanie w Pythonie

Z uwagi na sytuację związaną z koronawirusem odwołujemy wszystkie zajęcia w Badecie do 25 marca. Karnety zachowują oczywiście ważność na okres, gdy wznowimy zajęcia. Bardzo nam przykro, ale bezpieczeństwo dzieci oraz powstrzymanie epidemii są najważniejsze.
komunikat-grafika

 

 

 

 
Co wtorek w  godz. 18.30-20 uczymy dzieci w wieku 10-13 lat podstaw programowania w języku Python, podczas praktycznych warsztatów komputerowych. W marcu spotykamy się 5 razy: 3, 10, 17, 24 i 31.03. Prosimy o wpłaty za karnety najpóźniej do końca lutego.

Zajęcia łączą programowanie tekstowe w popularnym języku Python oraz gry strategiczno-ekonomiczne. Oprócz podstawowego Pythona w najnowszej wersji, będziemy korzystać z PyCharm oraz CodeCombat, co ułatwi i umili naukę kodowania. Każdą lekcje zaczniemy od partyjki w StarCraft2, który jest najbardziej skomplikowaną grą eSportową. Rozgrywka polega na osiągnięciu przewagi ekonomicznej nad przeciwnikiem oraz zastosowaniu strategii, która pozwoli go pokonać. Partyjka trwa od 10 do 30 minut i ma za zadanie pobudzić uczniów do szybkiego myślenia, zarazić pasją do gier strategiczno-ekonomicznych oraz pozytywnie nastawić do końca zajęć. Resztę lekcji przeznaczymy na kodowanie w Pythonie, ale nauczymy się też innych narzędzi, których znajomość może być przydatna przy tworzeniu gier i aplikacji.

Zajęcia prowadzone przez doświadczonego instruktora, pana Michała. Karnety kosztują 60 zł x liczba wtorków w miesiącu. W grudniu 3 razy: 3, 10 i 17.12. W styczniu: 13, 20 i 27.01.20.
Sprzęt komputerowy jest zapewniony przez organizatora. Nie prowadzimy zapisów na te zajęcia, gwarancją miejsca jest jak najwcześniejsza przedpłata za karnet na dany miesiąc. Liczba miejsc ograniczona – w warsztatach może wziąć udział jedynie 8. osób. Niestety, nie ma możliwości zwrotu należności za niewykorzystaną część/ całość karnetu lub odebranie zajęć w innym terminie.

Mamy w tej chwili 7 stałych uczestników, a więc zwolniło się jedno miejsce.

TUTAJ można wykupić karnet.

Informacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

programowanie-w-pythonie-f

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi