Warsztaty minecraftowe

zrzut-ekranu-2021-08-31-o-10-49-12W poniedziałki zapraszamy na warsztaty komputerowe z Minecraftem, stacjonarnie, w trzech grupach wiekowych. Gramy w minecraftowe misje z wplecionymi zagadnieniami z matematyki, przez chemię, biologię, fizykę, aż po astronomię i nowoczesną informatykę. Celem zajęć jest zaprogramowanie graficzne robota, wykonującego różne zadania.

Nie prowadzimy zapisów na te zajęcia, gwarancją miejsca jest jak najwcześniejsza przedpłata za karnet na dany miesiąc. Liczba miejsc ograniczona.

CENA:
65 zł za jedne zajęcia w ramach karnetu, czyli w listopadzie: 260 zł. Spotykamy się: 8, 15, 22 i 29.100.

Pojedyncze wejście, w miarę wolnych miejsc: 75 zł. 

Informacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-7-17. By się zapisać, trzeba wykupić karnet na dany miesiąc.

 

W godz. 16-17 działa nowa grupa zajęciowa: Minecraft Pierwsze kroki
grupa najmłodsza, 5-8 lat
OSTATNIE 2 WOLNE MIEJSCA! 

Warsztaty planujemy dla dopiero zaczynających przygodę z Minecraftem, będziemy się uczyć grać i obsługiwać komputery. Na zajęciach budujemy wspólne osiedle, uczymy się razem grać i współpracować. Każdy z uczniów otrzyma działkę, na której będzie musiał wybudować własny dom z ogrodem. Wszyscy mieszkańcy osiedla będą przestrzegać zasad i dbać o jego wygląd oraz funkcjonalność. Scenariusz zawiera dużo zadań związanych z logicznym myśleniem i współpracą w grupie.

TU można kupić karnet na listopad 

grupa młodsza, 6-9 latminecraftzabawy Minecraft Młodzi Odkrywcy
Co poniedziałek w godz. 17-18.30 zapraszamy na warsztaty komputerowe z Minecraftem. Jest to wprowadzenie do świata komputerów i programowania, podczas wspaniałej przygody zrealizowanej w grze Minecraft. Na uczestników czekają różne przygody, zagadki oraz zadania związane z programowaniem oraz z logicznym rozwiązywaniem problemów. W zadaniach pojawiają się elementy programowania, mające na celu  nauczenie podstaw kodowania. Wykorzystujemy do tego specjalną modyfikację, która umożliwia zaprogramowanie graficzne robota, wykonującego różne zadania.

Karnet na zajęcia dostępny tu.

minecraft-lego-sets-023grupa starsza, 9-12 lat
Minecraft Adepci Programowania

Mamy 1 wolne miejsce w tej grupie, można przyjść testowo na pojedynczy bilet 25.10, by zdecydować o ew. karnecie na listopad!
Przygoda programistyczna dla zagorzałych fanów Minecrafta, pierwsze kroki oraz zgłębianie podstaw programowania. Wszystko podczas fabularnego scenariusza, w którym młodzi programiści muszą użyć swojej wiedzy, aby pomóc światu.
Uczestnicy, przy użyciu robota programistycznego, wykonują zadania w świecie Minecrafta, rozwijając umiejętność kodowania graficznego. Podczas przygody, jaką jest każda lekcja, uczniowie przyswajają podstawowe komendy, pojęcia i wiedzę na temat tego, czym jest programowanie. Rozwiązują zagadki logiczne, łamigłówki i uczestniczą w różnych konkurencjach programistycznych. Lekcje przeznaczone są zarówno dla osób które dopiero zaczęły programować, jak dla takich, które nigdy nie programowały. Każda lekcja osadzona jest w innej tematyce i jest częścią fabuły, tworzącej przygodę.

Karnet można kupić TUTAJ.

Jednorazowe wejście (prosimy o podanie daty i grupy wiekowej): TU.

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi