Warsztaty minecraftowe

W poniedziałki zapraszamy na warsztaty komputerowe z Minecraftem, stacjonarnie, w dwóch grupach wiekowych.

minecraftzabawyGrupa młodsza, 6-9 lat
Co poniedziałek w godz. 17-18.30 zapraszamy na warsztaty komputerowe z Minecraftem. Na zajęciach, w ramach gry w Minecrafta pojawią się elementy programowania, które wprowadzą dzieci w podstawy kodowania. Zaprogramujemy przy tym robota mogącego wykonywać różne zadania. Zagramy w minecraftowe misje z wplecionymi zagadnieniami z matematyki, przez chemię, biologię, fizykę, aż po astronomię i nowoczesną informatykę.

Karnet na zajęcia: 60 zł x liczba poniedziałków w miesiącu.
Zajęcia odbędą się w czerwcu: 7, 14 i 21.06. Karnet kosztuje zatem 180 zł, jednorazowe wejście: 70 zł.
KARNET można kupić TUTAJ. Jednorazowe wejście (prosimy o podanie daty): TU.

minecraft-lego-sets-023
grupa starsza, 9-12 lat
Co poniedziałek w godz. 18.30-20 zapraszamy na naukę podstaw programowania w przyjemny i przyjazny dla dzieci sposób. Uczestnicy przy użyciu robota programistycznego będą wykonywać zadania w świecie Minecrafta, rozwijając umiejętność kodowania graficznego. Rozwiążą zagadki logiczne i wezmą udział w różnych konkurencjach programistycznych. Każda lekcja będzie osadzona w innej tematyce, związanej z programowaniem.

 

Karnet na zajęcia: 60 zł x liczba poniedziałków w miesiącu. Zajęcia odbędą się w czerwcu: 7, 14 i 21.06. Karnet kosztuje zatem 180 zł, jednorazowe wejście: 70 zł.

Karnet można kupić TUTAJ.

Jednorazowe wejście (prosimy o podanie daty): TU.

 

Ograniczona liczba miejsc w grupach.
Informacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-7-17. By się zapisać, trzeba wykupić karnet na dany miesiąc.

 

Nie prowadzimy zapisów na te zajęcia, gwarancją miejsca jest jak najwcześniejsza przedpłata za karnet na dany miesiąc. Liczba miejsc ograniczona.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi