Warsztaty minecraftowe

zrzut-ekranu-2021-08-31-o-10-49-12W poniedziałki zapraszamy na warsztaty komputerowe z Minecraftem, stacjonarnie, w trzech grupach wiekowych. Gramy w minecraftowe misje z wplecionymi zagadnieniami z matematyki, przez chemię, biologię, fizykę, aż po astronomię i nowoczesną informatykę. 

Celem zajęć jest zaprogramowanie graficzne robota, wykonującego różne zadania.

 

W godz. 16-17 ruszamy z nową grupą zajęciową: Minecraft Pierwsze kroki – wstęp do programowania
grupa najmłodsza, 5-8 lat

Warsztaty planujemy dla dopiero zaczynających przygodę z Minecraftem, będziemy się uczyć grać i obsługiwać komputery. Na zajęciach budujemy wspólne osiedle, uczymy się razem grać i współpracować. Każdy z uczniów otrzyma działkę, na której będzie musiał wybudować własny dom z ogrodem. Wszyscy mieszkańcy osiedla będą przestrzegać zasad i dbać o jego wygląd oraz funkcjonalność. Scenariusz zawiera dużo zadań związanych z logicznym myśleniem i współpracą w grupie. Podczas zajęć uczymy się i pokazujemy, jak wspólnie można bawić się w Minecraft, jednocześnie ucząc się i udoskonalając umiejętność współpracy w innymi.

Promocyjna cena we wrześniu – tylko 55 zł za jedne zajęcia, w karnecie na 3 spotkania: 165 zł. Od października – koszt pojedynczych zajęć w ramach karnetu to 65 zł. ZOSTAŁY 4 WOLNE MIEJSCA!

TU można kupić karnet na wrzesień, w promocyjnej cenie.

grupa młodsza, 6-9 latminecraftzabawy Minecraft Młodzi Odkrywcy – wstęp do programowania
Co poniedziałek w godz. 17-18.30 zapraszamy na warsztaty komputerowe z Minecraftem. Jest to wprowadzenie do świata komputerów i programowania, podczas wspaniałej przygody zrealizowanej w grze Minecraft. Na uczestników czekają różne przygody, zagadki oraz zadania związane z programowaniem oraz z logicznym rozwiązywaniem problemów. W zadaniach pojawiają się elementy programowania, mające na celu  nauczenie podstaw kodowania. Wykorzystujemy do tego specjalną modyfikację, która umożliwia zaprogramowanie graficzne robota, wykonującego różne zadania.

Cena: 65 zł x liczba zajęć w miesiącu, czyli we wrześniu – 3 spotkania, łącznie 195 zł: 13, 20 i 27.09. Aby zapisać dziecko, trzeba wykupić karnet na dany miesiąc. Pojedyncze wejście na zajęcia, o ile są wolne miejsca: 75 zł. OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!
Karnet na zajęcia dostępny tu.

minecraft-lego-sets-023grupa starsza, 9-12 lat
Minecraft Adepci Programowania – podstawy programowania
Przygoda programistyczna dla zagorzałych fanów Minecrafta, pierwsze kroki oraz zgłębianie podstaw programowania. Wszystko podczas fabularnego scenariusza, w którym młodzi programiści muszą użyć swojej wiedzy, aby pomóc światu.
Uczestnicy, przy użyciu robota programistycznego, wykonują zadania w świecie Minecrafta, rozwijając umiejętność kodowania graficznego. Podczas przygody, jaką jest każda lekcja, uczniowie przyswajają podstawowe komendy, pojęcia i wiedzę na temat tego, czym jest programowanie. Rozwiązują zagadki logiczne, łamigłówki i uczestniczą w różnych konkurencjach programistycznych. Lekcje przeznaczone są zarówno dla osób które dopiero zaczęły programować, jak dla takich, które nigdy nie programowały. Każda lekcja osadzona jest w innej tematyce i jest częścią fabuły, tworzącej przygodę.

Cena: 65 zł x liczba zajęć w miesiącu, czyli we wrześniu – 3 spotkania, łącznie 195 zł: 13, 20 i 27.09. Aby zapisać dziecko, trzeba wykupić karnet na dany miesiąc. Pojedyncze wejście na zajęcia, o ile są wolne miejsca: 75 zł.

Karnet można kupić TUTAJ.

Jednorazowe wejście (prosimy o podanie daty i grupy wiekowej): TU.

 

Ograniczona liczba miejsc w grupach.
Informacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-7-17. By się zapisać, trzeba wykupić karnet na dany miesiąc.

 

Nie prowadzimy zapisów na te zajęcia, gwarancją miejsca jest jak najwcześniejsza przedpłata za karnet na dany miesiąc. Liczba miejsc ograniczona.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi