Poranek literacki z Pomelo

24 kwietnia, w sobotę o godz. 11 –  o ile nie będzie lockdownu kultury – zapraszamy na zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci 2-6 lat. Poczytamy fragmenty książki „Pomelo się zastanawia”, zaśpiewamy arię na cześć wiosny, zrobimy sobie skrzydła motyli i posiejemy pietruszkę bogatą w witaminy.

pomelo-iWstęp 10 zł od dziecka. Zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17. Pierwszeństwo miejsc mają osoby z wykupionym biletem.

TUTAJ można kupić bilet na zajęcia.
Maksymalnie 1 dorosły opiekun na 1 dziecko może wejść do sali, prosimy o niezabieranie na zajęcia młodszych rodzeństw z ich opiekunkami, ani żadnych innych dodatkowych osób – z uwagi na limity miejsc. Z uwagi na wymagania projektu zajęcia będą FILMOWANE, a wideorelacja z nich – dostępna w mediach społecznościowych księgarni.

Zajęcia w ramach projektu „Popołudnia literackie. Cykl warsztatów z książką dla dzieci”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

 

logo-mkidnczas-dzieci

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi