Popołudnia literackie, 2-4 lata

W co drugi wtorek o godz. 17.30 będziemy czytać najciekawsze nowości z naszych półek, a przeczytane książki staną się inspiracją do zabaw, twórczej pracy i eksperymentów. Będziemy malować, lepić, budować, pokonywać tory przeszkód, ćwiczyć małą i dużą motorykę, angażować wszystkie swoje zmysły. Zapraszamy dzieci od 2 do 4 lat, wstęp wolny, zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17. Bardzo ograniczona liczba miejsc.

popoludnia-2-4-fb15.09 – OGRÓD POMELO. POPOŁUDNIE LITERACKIE
Będziemy bawić się z serią książek o słoniu Pomelo.  Namalujemy kolorowy ogród Pomelo podczas święta, z warzywami, ślimakami, pszczołami i słonikiem poprzebieranymi w karnawałowe stroje. Przemierzymy ogrodową ścieżkę sensoryczną. Zasadzimy zieloną pietruszkę, którą zabierzemy ze sobą do domu.
29.09 – KICIA NA KSIĘŻYCU. POPOŁUDNIE LITERACKIE
Poczytamy wspólnie książkę „Kicia Kocia w Kosmosie”. Przyjrzymy się z bliska naszemu satelicie i najbliższym planetom. Spróbujemy sięgnąć jak najwyżej, wspinając się na drabinę i wykleimy nocne niebo z świetlistym księżycem i gwiazdami.
Zajęcia w ramach projektu: „Online o książkach dla dzieci”, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

UWAGA! Zajęcia będą filmowane, a relacja z nich pojawi się na naszej stronie FB, jest to wymóg projektu ministerstwa. Uczestnictwo w zajęciach jest więc równoznaczne z zgodą na udział w nagraniu.

Prowadzenie: ukochana przez dzieci pani Kamila.

logo-mkidn

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi