Pokonaj orka, zdobądź smoka! Gra RPG

15 grudnia, w sobotę o godz. 17.30 zapraszamy na kolejną sesję RPG. Wyruszymy na epicką wyprawę, stając ramię w ramię z rycerzami i magami przeciwko orkom czy trollom. A może nawet dosiądziemy smoków? Pokonamy przeciwności stawiane przed nami przez fantastyczny świat Alend. Razem zdobędziemy magiczne skarby i stworzymy nasze własne królestwo, o którego losach zadecydują gracze!

zrzut-ekranu-2018-08-29-o-22-48-58
Uczestnicy zabawy będą przeżywać przygody w autorskim świecie fantasy naszego Mistrza. Mechanika gry wykorzystuje elementy znane ze Świata Mroku, realia są zbliżone do Dungeons&Dragons.
Mistrz Gry zapewni karty postaci, kości do gry oraz niezwykłą opowieść, a Ty będziesz jej częścią!
Wstęp w karnecie na 4 kolejne zajęcia: 100 zł, jednorazowe wejście: 30 zł.
Jeśli będą Państwo planować nieobecność dziecka, trzeba nas powiadomić na co najmniej jeden dzień przed zajęciami – przekładamy wówczas opłatę z karnetu na kolejne zajęcia.
Czas trwania: 1,5 godziny. Zajęcia dla dzieci ok. od ok. 9 do 14 lat. Konieczne zapisy: poprzez formularz poniżej lub badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17. Kolejne zajęcia: 5 stycznia.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi