Darmowe poniedziałki Lata z Badetem

10 i 24 lipca zapraszamy na całodzienne zajęcia w ramach cyklu „Artyści są szaleni. Lato z Badetem Wilanów” – GRATIS lub w promocyjnej cenie, z rabatem 50%! Dla dzieci, które jeszcze nigdy nie uczestniczyły w naszych letnich zajęciach, nie są jeszcze na nie zapisane, a chciałyby sprawdzić, jak się
u nas można bawić – cena za jeden, wybrany z tych dwóch dni to tylko 40 zł. Jeśli natomiast zajęcia u nas się dzieciakom spodobają i zdecydują się Państwo na wykupienie co najmniej 3. innych dni zajęciowych
(do końca wakacji, w dowolnie wybranych datach) – proponujemy uczestnictwo w jednym, wybranym dniu z tych dwóch poniedziałków GRATIS.

ŚWIETLICA
Dodatkowo można pozostawić u nas dzieci pod opieką animatorów w godz. 9-10 oraz w godz. 16-17 (w cenie 10 PLN za godzinę), można także zamówić u nas obiad w cenie 15 zł.
POSIŁKI
Prosimy o zabieranie ze sobą napojów i drugiego śniadania dla dzieci – tego dnia niestety nie mogą być w cenie zajęć. Zapisy i informacje: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17.

10.07, poniedziałek – Brandon Mull i magiczne istoty
Znajdziemy sposoby na ujarzmienie demonów-uciekinierów z Baśnioboru, wykonamy laski deszczu
i magiczne świece z umitkowego wosku.
24.07, poniedziałek – Salvador Dali i surrealizm
Poznamy najsłynniejsze dzieła przedstawicieli nurtu surrealistycznego, wykonamy kolaże burzące logiczny porządek rzeczywistości; wymyślimy najbardziej zaskakujące tytuły dla swoich dzieł i napiszemy surrealistyczne opowiadania.

lato-promocja

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.