Październikowe popołudnia literackie 2+

Zapraszamy na popołudnia literackie dla dzieci 2-6 lat w Badecie.
Poranki/ popołudnia literackie to cykl zajęć dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: we wtorki: 2-6 lat, w środy: 6-11 lat, o godz. 17.30 oraz w wybrane soboty o godz. 11. Prowadzimy podczas nich warsztaty artystyczne wokół wybranej książki, zawsze czytamy jej fragmenty i w zabawach się nią inspirujemy. Wideorelacje z wszystkich zajęć zamieszczamy na FB księgarni i na naszym kanale na You Tube.
Wstęp 20 zł, limitowana liczba miejsc. Żeby zarezerwować miejsce, trzeba wykupić bilet.
Z uwagi na wymagania projektu spotkania są filmowane, a wideorelacja z nich ukazuje się w naszych mediach społecznościowych. Informacje: badet@badet.pl. tel. 22 499-37-17.

12.10 – CO ROBIĄ KONIE? POPOŁUDNIE LITERACKIE

12 października zapraszamy na zajęcia z książką „Opowiem Ci, mamo, co robią konie” Izabeli Mikrut. Przyjrzymy się bliżej tym fascynującym zwierzętom. Zajrzymy do stajni, by odkryć, w co się ubiera jeździec, jak jest skonstruowane siodło oraz co co-robia-konie-okladkakonie jedzą i jak spędzają wolny czas. Ozdobimy podkowy na szczęście i  urządzimy wyścigi z przeszkodami.

TU można kupić bilet na te zajęcia.

 

 

 

 

 

 

 

zmien-prawa-smokow-okladka19.10 – SMOCZE POPOŁUDNIE LITERACKIE
19 października zapraszamy na zajęcia z książką „Zmień prawa smoków, Rubinko” Nicoli Kinnear. Poznamy historię małej smoczycy, która nauczyła się, jak być miłą i przyjazną dla każdego i sami zastanowimy się. jak powinniśmy postępować, żeby nasze towarzystwo było mile widziane. Zrobimy kukiełki latających smoków, urządzimy smoczy  teatr cieni i poszukamy skarbów, którymi podzielimy się sprawiedliwie.
TU można kupić bilet na te zajęcia.

 

 

26.10 – KOLACJA Z DUCHAMI. POPOŁUDNIE LITERACKIEkolacja-z-duchami-okladka
26 października zapraszamy na zajęcia z książką „Kolacja z duchami” Jacquesa Duquennoy’a. Przeczytamy historię duszków mieszkających w starym zamczysku, którym w głowie tylko żarty. Przygotujemy magiczny deser i zaprojektujemy zamek w którym straszy.
TU można kupić bilet na te zajęcia.

 

 

miejsce-na-miotle

 

30.10 – CZARODZIEJSKI PORANEK
30.10, w sobotę o godz. 11 nasze prawie halloweenowe zajęcia poświęcimy książce „Miejsce na miotle” Julii Donaldson. Poznamy wiedźmę, która wcale nie jest zła, będziemy robić czarodziejskie mikstury i polatamy na samodzielnie zrobionych miotłach.
TU można kupić bilet na te zajęcia.

 

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

logo-mkidn

czas-dzieci

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi