O wolności z Sylwią Chutnik

23 września, w niedzielę o godz. 15 w ramach klubu dziewuszek zapraszamy na spotkanie z Sylwią Chutnik, pisarką, kulturoznawczynią, działaczką społeczną.
zrzut-ekranu-2018-09-09-o-22-29-08Uświadomimy sobie niezwykłą siłę, która drzemie w dziewczynach i kobietach. Zastanowimy się, czy młode kobiety mają dziś w ogóle potrzebę buntu i czy mają się przeciwko czemu buntować. A jeśli tak – to w jaki sposób? Porozmawiamy o tym, co ogranicza wolność, nie tylko kobiet, w Polsce. Czy boimy się jej utraty?  Na koniec zrobimy mapę myśli, by pamiętać o tym, do czego dążymy. Wydarzenie w ramach klubu dyskusyjnego Bunt Dziewuszek. Tym razem, wyjątkowo, zapraszamy także panów i chłopaków, od ok. 8 do 108 lat, dorosłych i młodzież.

TUTAJ można przeczytać manifest i regulamin klubu,

Wstęp: WOLNY (we wrześniu promocyjnie zawieszamy wszelkie opłaty za te zajęcia!), zapisy poprzez formularz poniżej lub badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi