O Wietnamie z Tôn Vân Anh

3.10, w sobotę o godz. 12.30 zapraszamy do wspólnego poznawania kultury i przyrody Wietnamu, o którym opowie Tôn Vân Anh, współautorka książki „Xin chào! Wietnam dla dociekliwych”, wydanej przez Dwie Siostry.
Obejrzymy i przymierzymy wietnamskie stroje narodowe, nauczymy się podstawowych zwrotów po wietnamsku i poćwiczymy posługiwanie się papierem ryżowym w kuchni. A podczas warsztatów plastycznych wykonamy latające, kolorowe smoki. Zajęcia dla dzieci od 6 lat, wstęp wolny, zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17, ograniczona liczba miejsc.

wietnam-f

Zajęcia w ramach projektu „Książka uczy”, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

 

UWAGA! Zajęcia będą filmowane, a relacja z nich pojawi się na naszej stronie FB, jest to wymóg projektu ministerstwa. Uczestnictwo w zajęciach jest więc równoznaczne z zgodą na udział w nagraniu. Z uwagi na epidemijne obostrzenia sanitarne prosimy rodziców o niewchodzenie na salę zajęciową i poczekanie na dzieci w naszej kawiarni.

czas-dzieci

 

logo-mkidn

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi