O nielotach z Andrzejem Kruszewiczem

nieloty-okladka22 listopada, w czwartek o godz. 18 zapraszamy na spotkanie z  Andrzejem Kruszewiczem, autorem książki „Czy podloty to nieloty? I inne tajemnice ptaków”, wydanej niedawno przez Multico. Nasz gość odkryje przed dziećmi ptasie tajemnice. Razem zajrzymy do ptasiego gniazda, dowiemy się, kiedy i czym można karmić ptaki, tak aby nie zrobić im krzywdy. Rozpoznamy głosy popularnych, polskich ptaków. Wykonamy także ozdoby z malowanych, papierowych piór. Spotkanie dla dzieci od 6 lat 6, wstęp wolny, zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

Dziękujemy Multico Oficyna Wydawnicza za pomoc w organizacji spotkania.

 

 

 

 

O Autorze:

kruszewicz-badetAndrzej Kruszewicz jest polskim ornitologiem, podróżnikiem, założycielem i szefem Azylu dla Ptaków w warszawskim zoo, dyrektorem warszawskiego zoo od 1 stycznia 2009, autorem i tłumaczem wielu publikacji z zakresu ornitologii. Jest także założycielem i honorowym członkiem Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi