O koniach z Lin Hallberg

W listopadzie, na specjalne zaproszenie Badeta odwiedzi Polskę Lin Hallberg, szwedzka autorka książek dla dzieci, instruktorka jazdy konnej i właścicielka hodowli kuców szetlandzkich. Spotka się ze swoimi małymi czytelnikami 8 listopada, w piątek (zajęcia dla grup) oraz 9 listopada, w sobotę o godz. 11. Książki tej autorki o przygodach Sigge wydaje w Polsce Mamania. Ich akcja rozgrywa się w stadninie, wśród uczniów szkółki jeździeckiej.

lin hallberg

Podczas spotkań porozmawiamy o koniach, jeździectwie, przyjaźni i literaturze. Poczytamy fragmenty książek po szwedzku i po polsku, z pomocą tłumaczki. Urządzimy zawody w skokach przez przeszkody. Wykonamy ozdobne podkowy na szczęście. 8 listopada, w piątek zapraszamy grupy zorganizowane (koszt: 500 zł). Na to spotkanie już można zgłaszać grupy: ksiegarnia@badet.pl, tel. 22 499-37-17.
Zajęcia w ramach serii: „Spoza kanonu Cykl warsztatów literackich  dla grup szkolnych i przedszkolnych: kontynuacja projektu z 2018 roku”, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Cykl pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci. W jego ramach zapraszamy grupy zorganizowane na edukacyjne zajęcia literackie do księgarni Badet, z udziałem znanych pisarzy i ilustratorów.
logo_czasdzieci_jpg_300pxlogo-mkidn

9 listopada, w sobotę zorganizujemy spotkanie otwarte, z wolnym wstępem. Zapisy na nie rozpoczniemy we wrześniu. Zajęcia otwarte organizujemy w ramach projektu „Sztuka książki. Cykl warsztatów artystycznych dla dzieci”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.   Cykl pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.
prima-aprilis-siggelato-z-siggedalej-sigge

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi