Nolens volens Po co nam łacina? Z Zuzanną Kisielewską

24.10, w sobotę o godz. 12.30 zapraszamy na zajęcia poświęcone książce Zuzanny Kisielewskiej „Nolens Volens, czyli chcąc nie chcąc” i łacinie, która, jak się okazuje, wcale nie jest martwym językiem.
nolens-iii
Poznamy słynne słowa wypowiedziane przez Juliusza Cezara, Oktawiana Augusta, Aleksandra Macedońskiego i innych wodzów oraz najpiękniejsze sentencje i życiowe motta starożytnych filozofów. Będziemy tropić zapożyczenia z łaciny w języku polskim i wykonamy magnesy na lodówkę z wybranym mottem życiowym.
Zajęcia dla dzieci od 7 lat, wstęp wolny, zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17, ograniczona liczba miejsc.
Zajęcia w ramach projektu „Książka uczy”, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

logo-mkidn

 

czas-dzieci

 

 

 

 

UWAGA! Zajęcia będą filmowane, a relacja z nich pojawi się na naszej stronie FB, jest to wymóg projektu ministerstwa. Uczestnictwo w zajęciach jest więc równoznaczne z zgodą na udział w nagraniu.  Z uwagi na epidemijne obostrzenia sanitarne prosimy rodziców o niewchodzenie na salę zajęciową i poczekanie na dzieci w naszej kawiarni.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi