Minecraft: zabawa i programowanie

Zbieramy grupę chętnych na programowanie i zabawy z Minecraftem, we wtorki o godz. 17.

Podczas każdego spotkania pojawią elementy z różnych dziedzin nauki i tzw. „wiedzy szkolnej”. W programie m. in.: wspólna marsjańska wyprawa, podczas której zastanowimy się co to jest grawitacja i dlaczego człowiek nie mieszka na innych planetach; symulacja ruchu samochodowego, nauka znaków drogowych i zdobywanie minecraftowego prawa jazdy; elementy języka angielskiego. W ramach warsztatów pojawiają się elementy kodowania graficznego i myślenia algorytmicznego. Przygotowują one do przygody z „prawdziwym” kodowaniem tekstowym.

Zapewniamy sprzęt komputerowy. Liczba uczestników ograniczona.
Wstęp: 60 zł x liczba wtorków w miesiącu. Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat. Grupa się dopiero tworzy, czekamy na zgłoszenia – zajęcia ruszą, gdy zbierzemy chętnych. Jest też możliwość (zamiast Minecrafta)  utworzenia grupy z programowaniem w Pythonie (od 8-9 lat), prosimy o kontakt w tej sprawie zainteresowanych.
Informacje, zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

minecraftzabawy

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi