Czy miasta to potwory? Z Przemkiem Liputem

26.09, w sobotę o godz. 12.30 zapraszamy na warsztaty poświęcone książce Joanny Guszty i Przemka Liputa „Miasto-potwór”, wydanej przez wydawnictwo Kropka.
liput-potwor-iRazem z krakowskim grafikiem Przemkiem Liputem, który połączy się z nami online z nami z Krakowa, na żywo, na wielkim ekranie, omówimy przykłady dobrze zaprojektowanych przestrzeni miejskich i takich, które rażą nasze poczucie dobrego smaku. Będziemy też mieli okazję podejrzeć warsztat pracy młodego ilustratora, mimo że dzielą nas setki kilometrów. Wspólnie narysujemy potwora-miastożercę. Potem stworzymy plan miasta pełnego zieleni, przyjaznego ludziom i potworom.

Zajęcia dla dzieci od 6 lat, wstęp wolny, zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17, ograniczona liczba miejsc.

Zajęcia w ramach projektu „Książka uczy”, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.
logo-mkidn

czas-dzieci

 

 

 

 

 

UWAGA! Zajęcia będą filmowane, a relacja z nich pojawi się na naszej stronie FB, jest to wymóg projektu ministerstwa. Uczestnictwo w zajęciach jest więc równoznaczne z zgodą na udział w nagraniu.
Z uwagi na epidemijne obostrzenia sanitarne prosimy rodziców o niewchodzenie na salę zajęciową i poczekanie na dzieci w naszej kawiarni.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi