Mali pomocnicy Mikołaja: poranek 15.12

15 grudnia, w niedzielę o godz. 11 zapraszamy na przedświąteczne spotkanie dla małych elfów, które chcą pomóc Mikołajowi przygotować się do świąt. Poczytamy najnowsze książki gwiazdkowe, m.in. „Milion miliardów Świętych Mikołajów” i „Pomocników Mikołaja”. Zrobimy szyszkowe choinki na świąteczny stół, pomarańczowe jeże o zapachu goździków. Odwiedzimy fabrykę Mikołaja, do której dojedziemy saniami reniferów, dzwoniąc dzwonkami  – tak, aby wszyscy usłyszeli, że jedziemy i święta tuż, tuż.
Co środę, o godz. 17.30 zapraszamy na popołudnia literacko-artystyczne z ukochanymi bohaterami literackimi czy filmowymi malców. Zawsze czytamy książkę i prowadzimy wokół niej rozmaite działania artystyczne. Pracujemy w parach: dorosły opiekun + dziecko. Wstęp: 11 punktów z badetowej karty stałego klienta lub 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł – w dniu zajęć. Zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

TUTAJ można kupić bilet.

pomocnicy-15-12-i

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi