Magia i smoki. Gra RPG

7 i 14 czerwca, w dwie niedziele o godz. 17 zapraszamy na nowy cykl gry RPG w klasycznym świecie fantasy.  Mamy jeszcze dwa wolne miejsca!

Tworzymy drużynę śmiałków gotowych na każde wyzwanie i skaczemy w fantastyczny świat, pełen prastarej magii i przedziwnych stworów.
jerry-rpg-i
Gramy online, na Discordzie, w maks. 6 osób + Mistrz Gry.

Gra w klasycznym świecie fantasy, oparta na mechanice gry Savage Worlds. Postacie graczy oparte na przygotowanych przeze Mistrza Gry archetypach, które gracze dopasowują do swoich pomysłów za pomocą doboru konkretnych umiejętności. Scenariusz przygody przygotowany na motywie podróży przez różne lądy i krainy, a w jej trakcie: spotykanie różnych ras i potworów, wykonywanie dla nich zadań lub pokonywanie ich w walce, by ostatecznie dotrzeć do miejsca ukrycia legendarnego smoczego skarbu.

Przed rozpoczęciem rozgrywki należy zainstalować sobie Discord i upewnić się, że gracz ma działający mikrofon.
Nowych graczy prosimy KONIECZNIE o połączenie testowe wcześniej, na kwadrans przed rozpoczęciem zajęć – Mistrz Gry sprawdzi, czy wszystko działa i pomoże zwalczyć problemy.
Do gry polecamy komputer, na komórce gra jest możliwa, ale mniej komfortowa.

Gra dla uczestników od ok. 8 do 16 lat.

Karnet na 2 kolejne spotkania: 50 zł. By zarezerwować miejsce, trzeba go wykupić.

TUTAJ jest dostępny karnet.
Informacje: tel. 22 499-37-17, badet@badet.pl.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi