Lato z Badetem 2020

Od 29 czerwca 31 sierpnia trwają wakacje szkolne. Jak co roku chcielibyśmy zaprosić dzieci do udziału w twórczych i radosnych, całodziennych zajęciach wakacyjnych w Badecie.
Stacjonarnie, no nie online! :)
I jeśli sytuacja związana z epidemią w naszym kraju pozwoli nam na prowadzenie warsztatów i wycieczek w gronie, które zwykle bywało u nas kameralne, to będziemy się świetnie bawić również w tym roku. Będziemy dostosowywać reżim sanitarny do aktualnych wytycznych, a dzieciom, które nie wyjeżdżają, zapewnimy choć namiastkę wakacji. Czekamy oczywiście na stosowne zgody i wytyczne, ale zapowiada się, że letnie zajęcia miejskie dla dzieci będą się w tym roku odbywać.
lato-2020-fPodróże z książką i odrobiną wyobraźni nie są niczym ograniczone, dlatego zamierzamy odwiedzić najdalsze zakątki świata i „przenosić się” w czasie do najbardziej niezwykłych okresów w dziejach. Poznamy starożytnych Egipcjan i Greków, zwiedzimy Japonię i Australię, postawimy stopę na Księżycu i dotrzemy na dno oceanu. Przy okazji postaramy się odkleić nosy od komórek, zadbamy o relacje z kolegami – a jeśli będzie to możliwe – zbliżymy się do natury, będziemy odwiedzać warszawskie parki, muzea i obiekty sportowe.

Zajęcia dla dzieci od 6 do 12 lat. Prowadzimy je w godzinach 9-16, z możliwością skorzystania ze świetlicy w godz. 16-17 (świetlica jest dodatkowo płatna).

Wstęp:
100 zł za dzień zajęć w godz. 9-16.
Opieka świetlicowa w godzinach 16-17, w cenie 15 zł za godzinę.
W cenie drugie śniadanie, ciepłe i zimne napoje.
Możliwe będzie również zamówienie obiadu, za dodatkową opłatą (czekamy na wytyczne).
Przedsprzedaż z rabatem:
Rezerwacja miejsca wiąże się z wpłatą zadatku w wysokości 90 zł.
Przedsprzedaż do 15 czerwca: 90 zł za dzień zajęć.
TUTAJ można wykupić wstęp na pojedyncze dni, z rabatem, w przedsprzedaży – prosimy w uwagach o podanie imienia, nazwiska i wieku dziecka oraz wybranych dat zajęć.
Informacje i zapisy:
badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17. Rezerwacja miejsca wiąże się z wpłatą zadatku w wysokości 90 zł, niezależnie od liczby wybranych dni, wystarczy po prostu wykupić 1 bilet wstępu.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi